KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. gruodžio 18 d., pirmadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.lt



E. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Naujienos
BAIGIANTIS KULTŪROS SOSTINĖS METAMS – MENININKŲ PADĖKA

Baigiantis 2017-iesiems, Klaipėdos – Lietuvos kultūros sostinės metams – Klaipėdos savivaldybę pasiekė kultūrinės bendruomenės atstovų padėka. Menininkai šiuos metus vadina neeiliniais ir teigia, jog miestas parodė „iki šiol nematytą savo meninį veidą, o kultūrinių renginių gausa ir kokybė būtų papuošusi bet kurį Europos didmiestį“. Anot laišką pasirašiusių kultūros bendruomenės atstovų, to nebūtų įvykę, jei miesto valdžia nebūtų parėmusi daugelio kultūrinių iniciatyvų.

Klaipėdos miesto merui bei kultūros sritį kuruojančiai komandai taip pat dėkojama už indėlį ir palaikymą siekiant buvusį Klaipėdos policijos pastatą pritaikyti kultūrinės bendruomenės poreikiams.

„Nepaisant biurokratinio ir administracinio skepsio, kai kurių pavienių asmenų tendencingo puolimo, mūsų vienerių metų pastangos nenuėjo veltui ir baigėsi pirmojo etapo sėkme: aukcionas sustabdytas ir miestas turi galimybę perimti pastatą. (...) Esame įsitikinę, kad su tokiu miesto valdžios  palaikymu ir supratimu, mes sugebėsime kartu realizuoti mūsų ambicingus planus ir padovanosime miestui išskirtinį reiškinį, kuris taps miesto kultūros vizitine kortele“, – Klaipėdos kultūrinės bendruomenės vardu teigia iniciatyvinės grupės nariai Tomas Kiauka, Andželika Baroti, Agnija Šeiko, Remigijus Treigys, Goda Giedraitytė, Mindaugas Bačkus, Liutauras Kraniauskas. 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS