KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. gruodžio 15 d., penktadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.ltE. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Renginiai
5-OJO „ŠVYTURIŲ RALIO“ PIRMOJI VIETA - KAUNIEČIAMS

Rugsėjo 30-ąją Klaipėdoje, prie seniausio Lietuvoje - Klaipėdos švyturio, startavo penktasis „Švyturių ralis“. Šiemet „Švyturių ralio“ maršrutas - anonsas į 2018-uosius, kai bus minimas atkurtos Lietuvos 100-metis. Šį kartą ralio dalyvių ir vėl laukė naujas nacionalinis maršrutas, kurio metu teko įveikti apie 240 kilometrų, kuriuose - Palanga, Šventoji, Kretinga, Lazdininkų vėjo malūnas, Renavo dvaras, 1918 m. Lietuvos nepriklausomybės akto signataro Stanislovo Narutavičiaus gimtinė, Barstyčių akmuo, Seda ir kiti lankyti objektai bei miesteliai.
Penktojo „Švyturių ralio“ iššūkį priėmė ir į kelionę leidosi 96 ekipažai, tarp kurių svečiai iš Biržų, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Telšių, Mažeikių, Tauragės, Šilutės, Neringos. Prieš pat startą komandoms buvo įteikta kelio knyga su užduotimis, kurią ekipažo nariai turėjo išspręsti iki finišo vietos, kuri šį kartą buvo numatyta Alsėdžiuose. Tradiciškai, visų finišavusių „Švyturių ralio“ dalyvių laukė vaišės, muzikinė programa, kurioje - maestro Saulius Šiaučiulis ir atlikėja Rasa Serra.
Visiem ralio dalyviams įteikti padėkos raštai, apdovanoti jauniausi, brandžiausi šventės dalyviai, smagiausio šūkio bei komandos pavadinimo autoriai. Net šešios komandos į kelionę šį kartą leidosi su savo augintiniais, todėl apdovanoti ir jie - sėkmės talismanai. Baigus skaičiuoti rezultatus, vakarop - paskelbti svarbiausi rezultatai.
Pirmoji vieta ir kompanijos UAB „Inchcape Motors“ sveikinimai bei savaitgalio nuotykiai su stilingiausiu „Ford“ šeimos visureigiu – „Ford Kuga“ atiteko komandai iš Kauno Nr. 92 „Neveikia atbulinis“ su šūkiu - „Nemaišom vairuotojui“. Antrosios vietos laimėtojams iš Klaipėdos, komandai Nr. 65 „Keturi muškietininkai“, atiteko žiniasklaidos grupės „Lietuvos rytas“ dovana - dienraščio „Lietuvos rytas“ prenumerata ir fejerverkų dėžė. Trečioji vieta atiteko taip pat klaipėdiečiams - komandai Nr. 15 „Jūrų vėpliai“.
4-oji vieta atiteko komandai „Žali“, 5-oji vieta - komanda „O kas jei ne mes? “, 6-oji vieta - komanda „Judam į priekį“, 7-oji vieta - komanda „Švyturys“, 8 vieta - komanda „JOJO“, 9-oji vieta - komanda „Parduodu garažą“, 10-oji vieta - komanda „Asociacija Klaipėdos vokiškų automobilių klubas“.
Visos komandos laimėtojos apdovanotos skaniais ir sočiais AB „Vilniaus duona“ prizais, VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atminimo dovanomis. Specialius prizus įteikė ir UAB „Utenos alus – Švyturys“ atstovai. Komandoms atiteko ir projekto „Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė 2017“ dovanos.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS