KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. gruodžio 18 d., pirmadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.ltE. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Civilinės saugos renginiai

VIKTORINA "AŠ ŽINAU, KAIP BŪTI SAUGIAM IR PADĖTI KITAM - 2017!"

Kovo 1 d., minint Tarptautinę civilinės saugos dieną, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos ir Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos darbuotojai Jaunimo centre organizavo miesto bendrojo ugdymo įstaigų mokiniams viktoriną "Aš žinau, kaip būti saugiam ir padėti kitam – 2017!".  Viktorina, tapusi jau tradicija, buvo organizuota dviem etapais: per pirmąjį etapą mokyklos pristatė filmuotą medžiagą  „Apsižvalgyk, ar matai grėsmes?", antrajame etape mokiniai demonstravo savo žinias, reakciją bei kūrybiškumą. Geriausiu pirmo etapo darbu pripažintas „Verdenės“ progimnazijos vaizdo įrašas. Geriausi konkurso pirmojo etapo mokyklų darbai eksponuojami savivaldybės internetiniame puslapyje bei YouTube (Klaipėdos civilinė sauga). Moksleiviai nufilmavo situacijas, kurios jų manymu, yra rizikingos, keliančios grėsmę žmogaus sveikatai ar gyvybei.

Antrojo etapo metu moksleiviai varžėsi atlikdami įvairias teorines bei praktines užduotis. Pateiktos užduotys susijusios su  civilinė saugos  paskirtimi – mokėti pasirengti gresiantiems pavojams bei žinoti, kaip elgtis jiems įvykus. Tokiais būdais bandoma skatinti jaunimą būti pastabiems, rūpintis ne tik savo saugumu, bet ir šalia esančiųjų.

Viktorinoje buvo pakviesti dalyvauti Liudviko Stulpino ir „Verdenės“ progimnazijų mokiniai. Geriausiai pasirodė Liudviko Stulpino progimnazijos komanda. Komandų dalyviai buvo apdovanoti prizais, skatinančiomis dovanėlėmis, nepamiršti buvo ir komandų sirgaliai. Komandas rengusieji mokytojai buvo pagerbti Klaipėdos miesto mero padėkos raštais.  Beje, ir geriausio  vaizdo įrašo kūrėjų komanda buvo apdovanota mero padėkos raštais.

Aktyvus moksleivių dalyvavimas renginyje dar kartą įrodė, kad tokia švietėjiška veikla yra paveiki, uždeganti ir efektyvi kiekvienam, gilinant bei taikant civilinės saugos  žinias gyvenimiškose situacijose.

VIKTORINOS ATRANKAI PATEIKTI VAIZDO ĮRAŠAI "APSIŽVALGYK, AR MATAI GRĖSMES!":

"Verdenės" progimnazija (I vieta)

Liudviko Stulpino progimnazija (II vieta)


Viktorinos akimirkos

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kiti renginiai

 

Atgal
Paskutinis atnaujinimas: 2017-04-06 10:12:16
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS