KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. gruodžio 16 d., šeštadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.ltE. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Naujienos
GRAŽIAUSIOS KALĖDINĖS VITRINOS KONKURSUI – 25!

Miestui šventiškai pasipuošus gražią tradiciją tęsia ir savivaldybė kartu su ilgamečiu partneriu „Vakarų ekspresu“. Šiemet jau 25-ąjį kartą kviečiame miesto verslininkus, įstaigas ir organizacijas puošti savo vitrinas ir langus, kad miestas suspinduliuotų šviesa ir jaukumu, o praeiviai justų artėjančių švenčių dvasią.

Skleiskime šventinę nuotaiką mieste puošiant savo parduotuvių, kavinių, įstaigų vitrinas ir langus, fasadus. Praėjusiais metais konkurse užsiregistravo per 60 dalyvių. Kaip ir įprasta, vitrinas komisijos, kuriai tradiciškai vadovaus vyriausiasis miesto dailininkas Mindaugas Petrulis, dėmesiui siūlyti galės ne tik kūrybingi jų puošėjai, bet ir kiekvienas pastabus miestietis.

 „Kalėdinis periodas yra žavus savo stebuklais, kurių, ne paslaptis, laukia kiekvienas miestietis. Šis konkursas vyksta jau daug metų, matome ir tam tikras tendencijas, kaip puošiasi verslininkai. Manau, jog ir jiems patiems tai yra labai svarbu - atkreipti dėmesį, pasitikti šventes, jaukiai ir šiltai sutikti savo klientus. Džiugu, jog ne tik miestas puošia viešąsias erdves, tačiau ir patys miestiečiai prisideda prie nuotaikos ir stebuklų kūrimo“, - sako M. Petrulis.- Kai anksti temsta, o sniego nėra, tik lyja, norisi, jog būtų daugiau šviesos, daugiau žėrėjimo, atspalvių. Būtų itin gražu, jei puoštųsi ne tik pavieniai verslai, tačiau suvieniję jėgas ir radę bendrą vardiklį jie papuoštų ištisas gatves ir kvartalus. Tai mieste sukurtų netikėtumų ir kalėdinio laukimo stebuklą“.Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS