KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. gruodžio 18 d., pirmadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.ltE. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Naujienos
IEŠKOMA SPRENDIMŲ DĖL RINKLIAVOS UŽ ATLIEKAS POKYČIŲ

Klaipėdos miesto savivaldybė atnaujino darbo grupės, kuri rengia naują rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą dydžio apskaičiavimo metodiką, veiklą. Į darbo grupę kviečiami ir Klaipėdos pramonininkų asociacijos bei Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai. Savivaldybė, atsižvelgdama į Vyriausybės nutarimą, naują metodiką turi patvirtinti iki liepos 1 dienos. Pagal Vyriausybės nutarimą rinkliavą turi sudaryti pastovioji ir kintamoji dalys. Savivaldybės darbo grupė, išanalizavusi situaciją, jau buvo parengusi sprendimo projektą – pagal jį pokyčiai paliestų stambųjį verslą, daugiausiai gamybos, pramonės ir sandėliavimo įmones, tad pastarųjų atstovai prašo pokyčių.

„Turime situaciją, kurią matome skirtingai. Galime konstatuoti, kad diskusijų trūko, tačiau dar yra šiek tiek laiko. Iki liepos mėnesio privalome taryboje priimti sprendimą, tai yra faktas  dėl valstybės teisės aktų įsigaliojimo trauktis negali niekas, tačiau dar turime kelias savaites, per kurias, atkūrus darbo grupę ir pakvietus į ją tų rinkliavos mokėtojų atstovus, kurie šiai dienai mato tarybos sprendimo projektą kaip taisytiną, situaciją galime keisti.  Nors optimizmo nėra daug, aš linkęs tikėti, kad situacija nėra beviltiška,“ – sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Darbo grupė naują tarybos sprendimo projektą turi pateikti per tris savaites, nes prieš apsisprendžiant taryboje, šis klausimas dar turi būti svarstomas tarybos komitetuose.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS