KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. gegužės 1 d., pirmadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.lt. Pasitikėjimo telefonas (+370 46) 217 888. E. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Naujienos
IKI NAUJOJO DARŽELIO VAŽIUOSIME ATNAUJINTU KELIU

Šią vasarą prasidės privažiuojamojo kelio nuo Naikupės g. iki įvažos į Taikos pr. 68 teritoriją rekonstrukcija. Šis kelias driekiasi pro lopšelį-darželį „Puriena“, kur šiuo metu intensyviai vyksta naujo priestato statybos, Klaipėdos teritorinę darbo biržą bei „Gilijos“ pradinę mokyklą ir vaikų globos namus „Rytas“. Šiuo metu kelias ties mokyklos ir globos namų teritorija pasibaigia, tad kartu su rekonstrukcijos darbais bus tiesiamas ir tęsinys, kuris užtikrins jungtį su Baltijos ir Taikos prospektais. Tiesiant kelią bus įrengti ir pėsčiųjų bei dviračių takai, sutvarkyti lietaus nuotekų tinklai, greta kelio bus įrengtos trys aikštelės, kuriose, atvykus į greta įsikūrusias įstaigas, bus galima laikinai palikti automobilius. Visa infrastruktūra bus pritaikyta žmonėms su negalia.

Darbus atliks konkursą laimėjusi UAB „VVARFF“. Šiandien bendrovės generalinis direktorius Vilmantas Bučius ir Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas pasirašė projektavimo ir rangos darbų sutartį, kurios vertė 363 tūkst. eurų. Projektą planuojama parengti per tris mėnesius, o rangos darbams numatyti 5 mėnesiai, tačiau tikimasi, kad projektą įgyvendinti pavyks greičiau.

„Įgyvendiname svarbų projektą – statome naują priestatą prie darželio „Puriena“, tad norime, kad ir aplink esanti teritorija keistųsi. Pastačius priestatą, darželį galės lankyti iki 400 vaikų, tad būtina užtikrinti sąlygas tėvams juos ryte atvežti, o vakare pasiimti. Be to, atnaujintu keliu bus galima pasiekti ne tik darželį, bet ir kitus miestiečiams svarbius objektus. Jungtis su Baltijos ir Taikos prospektais piko valandomis padės išvengti grūsčių, nes automobilių srautas pasiskirstys, o iki šiol visi buvo priversti naudotis vienu išvažiavimu į Naikupės gatvę. Rangovų prašome darbus atlikti kaip įmanoma greičiau, kad rudenį atidarius darželį jau būtų galima naudotis keliu“, – sako S. Budinas.

Įgyvendinant šį projektą bus nutiestas ir privažiuojamąjį kelią bei Nidos gatvę sujungsiantis dviračių ir pėsčiųjų takas. Šiuo metu čia yra senas, ištrupėjęs takas, vietomis jokios dangos apskritai nėra. Šalia tako projektuojama poilsio stotelė dviratininkams, kur bus galima ne tik pailsėti, bet ir pasinaudojus čia įrengtu oro kompresoriumi prisipūsti padangas, šioje zonoje veiks ir Wi-Fi ryšys, elektros energiją įrangai gamins saulės baterijos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS