KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. gruodžio 15 d., penktadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.ltE. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Skelbimai
INTERREG V-A PIETŲ BALTIJOS BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMOS NAUJIENOS

Šių metų lapkričio mėn. 8-9  d. vyks Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos stebėsenos komiteto posėdis, kurio metu planuojama patvirtinti 4-iojo kvietimo projektų paraiškas. Kvietimo metu iš viso buvo gauta 20 projektų paraiškų. Daugiausia projektų paraiškų sulaukta pagal programos priemones, skirtas sustiprinti Pietų Baltijos regiono veikėjų bendradarbiavimo gebėjimus dalyvaujant bendradarbiavimo per sieną tinkluose (5.1 priemonė, 8 paraiškos) ir didinti kvalifikuotos darbo jėgos, dirbančios mėlynajame ir žaliajame ekonomikos sektoriuose, dalį (4.1 priemonė, 6 paraiškos). Likusiose projektų paraiškose siekiama pagerinti tvaraus transporto paslaugų kokybę ir skatinti žaliųjų technologijų panaudojimą sumažinant teršalų išmetimą Pietų Baltijos regione (2.2 ir 3.1 priemonės, po 3 paraiškas). Projektų paraiškose dalyvauja organizacijos iš Klaipėdos ir Telšių regionų. Tauragės regione, kur Jūs?!
5-asis kvietimas teikti projektų paraiškas: lapkričio 13 d.  – gruodžio 15 d.

Aktualu ir naudinga:

Rugsėjo 12 d. Roskildėje (Danijoje) vyko Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos metinis renginys South Baltic green tech 2017. Renginio metu vyks žaliosioms technologijoms pristatyti skirtos sesijos ir debatai. Renginio prezentacijos prisegtame faile.
! Konferencijoje pristatytos dviejų ruošiamų pateikti 5-ojo kvietimo projektų idėjos ir suinteresuotas įstaigas ir organizacijas kviečiama jungtis į projektų partnerystę:

 

Baltic Beach Wrack. Projekto tikslas -  pagerinti paplūdimių priežiūrą ir valdymą ir skatinti paplūdimio teršalų naudingą perdirbimą. Projekte bus ieškoma sprendimų, kaip išmestus į pakrantę jūros dumblą, dumblius ir žoles paversti vertingais ir parduodamais pramonės produktais (trąšomis, pramoninėmis medžiagomis, bioenergija..).

Susisiekite: Jane Hofmann | Project Management | +49 (0) 3815196421 / hofmann@eucc-d.de

OMEGA Farm Project. Projekto tikslas – sukurti sistemą, kaip naudojant ūkio mėšlą gaminti mikrodumblo biomasę ir biodujas. Galimas mikroalgalinės biomasės panaudojimas: pašarų priedai gyvuliams ar žuvims. Biodujų panaudojimas: šilumai, elektrai; CO2 siekiant pagerinti mikroalgalų gamybą.

Susisiekite: Søren Laurentius Nielsen | Head of Section | +45 2344 8318/ nielsen@ruc.dk


Projektų prezentacijos prisegtame faile.

Kiti aktualūs tematiniai renginiai:

Spalio 24-27 d. Växjö mieste, Švedijoje vyks XIV-oji Baltijos miestų sąjungos (UBC) generalinė konferencija. Registracija www.vaxjo.se/ubc!
Baltijos miestų sąjunga (UBC) yra pirmaujantis Baltijos jūros regiono miestų tinklas, kuris vienija apie 100 miestų-narių iš Danijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Lenkijos, Rusijos ir Švedijos.
Lapkričio 2-3 d. Turku mieste, Suomijoje, vyks didelis turizmo sričiai skirtas forumas 10th Baltic Sea Tourism Forum 2017. Registracija www.balticseatourism.net.

10TH BALTIC SEA TOURISM FORUM 2017

November 2-3, 2017 in Turku/Finland
Forumas – tai galimybė susitikti šios srities profesionalams ir įgyvendinančioms institucijoms ir aptarti bendras turizmo srities tendencijas ir vystymosi gaires regione.
Visa informacija apie programą tinklapyje: https://southbaltic.eu

Primenu, kad Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos tinklalapyje galite surasti interaktyvų darbo su SL2014 sistema pristatymą. Taip pat yra paruoštas sutrumpintas naudojimosi SL2014 sistema gidas: kur ir kaip pradėti darbą, ką ir kokiu eiliškumu atlikti sistemoje, teikiant projekto įgyvendinimo ataskaitas.

Kontaktinis asmuo Lietuvoje:

Diana Zalieckė, Informacijos viešinimo specialistė
Konstitucijos pr. 7 (24 au kštas), LT-09308, Vilnius, Lietuva
Mob: +370 659 63285 Tel: +370 5 272 5774, el. paštas: diana.zaliecke@vilniusjts.eu

www.southbaltic.eu.

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS