KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. lapkričio 24 d., penktadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.lt

 E. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Skelbimai
KLAIPĖDA IEŠKO GRAŽIAUSIOS KALĖDŲ EGLUTĖS

Gruodžio 2-ąją Klaipėda įžiebs svarbiausią žiemos švenčių simbolį – kalėdinę eglutę, su kurios šviesomis bus pažymėti ir turtingi „Klaipėdos – Lietuvos kultūros sostinės“ metai. Kalėdiniam laukimui startą duos Klaipėdos muzikinis desantas, Kalėdų Senelis ir šventinis fejerverkas.
Iki didžiųjų žiemos švenčių likus dviems mėnesiams, kalėdinių renginių organizatorius VšĮ „Klaipėdos šventės“ atskleidžia žiemiško laukimo paslaptis ir pristato šventines naujienas. Didiesiems stebuklams Klaipėdoje startą duos gruodžio 2 d., šeštadienį, 17 val. vyksiantis Kalėdų eglutės įžiebimo renginys, kurio svečiai išgirs ypatingą koncertą dalyvaujant Klaipėdos muzikantams bei atlikėjams.
Anot organizatorių, tai bus tikra klaipėdietiška dvasia nušviestas vakaras, kuriame nestigs muzikos, netikėtų svečių, nuotaikingų istorijų, o svarbiausiu vakaro akcentu, kaip ir dera žiemos šventėms, taps Kalėdų Senelio pasirodymas ir kalėdinio laukimo simbolio – eglutės įžiebimas.

Prašomi dovanoti eglutę

Šventinį vakarą Klaipėdoje nušvis net dvi kalėdinės eglės – Teatro aikštėje gyva, o Atgimimo aikštėje įspūdinga dirbtinė Kalėdų eglutė, kurios skambiu duetu nušvis gruodžio 2-ąją. Kol Atgimimo aikštės eglutei ir jos papuošalų pirkimui vyksta konkursas, rasti gražiausią ir tikru kalėdinio laukimo įkvėpimu tapsiančią Teatro aikštės žaliaskarę ir vėl kviečiami visi klaipėdiečiai. Prieš metus šio reikšmingo vaidmens titului buvo pasiūlyta 13 eglučių.
 „Praėjusių metų žingsniai grįžtant atgal į tikrumą, gręžiantis į vaikystę ir nuoširdžią stebuklo nuojautą, šiuo keliu mus veda ir šiais metais. Jei jūsų kieme auga ne žemesnė nei 8 metrų eglutė, plačiu, gausiu šakų vainiku – laukiame jūsų pasiūlymų šiai garbingai kandidatūrai. Jūsų eglutė ne tik papuoš Teatro aikštę, bet ir pati pasipuoš gražiu kalėdiniu rūbu“, - Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.
Nupjauta ir atgabenta į centrinę miesto aikštę eglutė bus organizatorių lėšomis. Pasiūlymų ir eglių nuotraukų organizatoriai lauks iki lapkričio 15 d.

DĖMESIO! Pasiūlymų dėl pagrindinės Klaipėdos miesto Kalėdų eglės laukiama el. paštu dalia@jurossvente.lt arba tel. +370 613 35 635.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS