KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. gruodžio 15 d., penktadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.ltE. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Naujienos
KLAIPĖDOS MERAS SUSITIKO SU VIEŠOJO SAUGUMO TARNYBOS VADAIS

Klaipėdoje jau veikia Viešojo saugumo tarnybos dalinys, tad, prireikus, pagalba bus šalia – su tokia žinia pas Klaipėdos miesto merą Vytautą Grubliauską lankėsi Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos vadas gen. Ričardas Pocius ir šios tarnybos Klaipėdos dalinio vadas Anatolijus Didenko.

Iki šiol Klaipėdoje veikė tik šios tarnybos kuopa, kuri saugojo Suskystintų gamtinių dujų terminalą ir buvo pavaldi Kauno daliniui. Nuo kovo 1 dienos įkurtas naujas kovinis vienetas – Klaipėdos dalinys, kuriame dabar yra apie 100 darbuotojų, tačiau dalinį planuojama plėsti. Artimiausi planai – rūpintis ne tik Suskystintų gamtinių dujų terminalo, bet ir Palangos oro uosto bei Klaipėdos naftos bazės apsauga, kiek tolimesnėje ateityje – nuteistųjų ir sulaikytųjų konvojavimas Klaipėdos apskrityje bei darbas, kilus ekstremalioms situacijoms.

„Tokios tarnybos įsikūrimas Klaipėdoje liudija apie miesto išskirtinę, strateginę svarbą visos valstybės kontekste. Tai papildomas rimto, profesionalaus saugumo užtikrinimas ir garantas. Natūralu, kad augant pareigūnų skaičiui, kalbama ir apie patalpų bei teritorijos poreikį tarnybos veiklai. Čia bus uždavinys, kurį miestui teks spręsti. Neabejoju, kad kartu su Savivaldybės taryba ir administracija rasime optimalų sprendimą“, - sako Klaipėdos miesto meras V. Grubliauskas.

Dabar Viešojo saugumo tarnybos Klaipėdos dalinio pareigūnai yra įsikūrę Dragūnų bataliono bazėje. Viešojo saugumo tarnybos daliniai taip pat veikia Vilniuje ir Kaune.

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS