KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. gruodžio 15 d., penktadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.ltE. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Naujienos
KLAUSOS NEGALIĄ TURINTIEMS ASMENIMS – DIDESNĖ APTARNAVIMO KOKYBĖ

Klaipėdos miesto savivaldybė, atsižvelgdama į klausos negalią turintiems asmenims kylančius sunkumus, 2014 m. Informavimo ir e. paslaugų skyriaus Vieno langelio ir e. paslaugų poskyryje įrengė specialią darbo vietą, skirtą tokių asmenų aptarnavimui. Ši praktika pasirodė sėkminga, todėl toks aptarnavimo modelis pritaikytas ir Socialinės paramos skyriaus patalpose Laukininkų g. bei Vytauto g.

Nuo šiol klausos negalią turintys asmenys, atvykę į gyventojų priėmimą Vieno langelio ir e. paslaugų poskyryje ar Socialinės paramos skyriuje, turės galimybę gauti nuotolinę gestų kalbos vertimo paslaugą. Ši paslauga bus teikiama Skype programos vaizdo skambučiu susisiekiant su gestų kalbos vertėjų centru.

Tokiu būdu paslaugos suteikiamos greitai ir kokybiškai. Klausos negalią turintiems žmonėms nebereikia ieškotis vertėjų, galinčių juos palydėti į įstaigą. Gestų kalbos vertimo centrai sunkiai pajėgia tenkinti vertėjų poreikį, kai paslaugas reikia teikti kontaktiniu būdu. Tokiais atvejais vertėjas ne tik lydi asmenį, bet ir kartu laukia eilėje. Technologijų pritaikymas suteikia galimybes pačiam klausos negalią turinčiam asmeniui jaustis nepriklausomai ir pilnavertiškai, o vertėjui taupyti laiką ir užtikrinti kitų paslaugų teikimą.

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS