KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. lapkričio 22 d., trečiadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.lt

 E. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Skelbimai
KVIETIMAS TEIKTI PROJEKTŲ IDĖJAS FINANSINEI SOCIALINIO ES FONDO PARAMAI IR NORVEGIJOS PARAMAI GAUTI

Informacija apie vykstantį kvietimą teikti paraiškas finansavimui iš 2014–2020 m. EEA ir Norvegijos finansinių mechanizmų Jaunimo įdarbinimo fondo gauti: http://eeagrants.org/fundforyouthemployment.

Jaunimo nedarbo lygis tik iš dalies parodo nedarbo situaciją Europoje, nes jis skaičiuojamas jaunų žmonių, kurių amžius yra nuo 15 iki 24 metų. Tačiau, siekiant nustatyti jaunų žmonių, kurie nedirba, nesimoko ir nedalyvauja mokymuose skaičių, buvo sukurta NEET (niekur nedirbančio, nesimokančio ir nedalyvaujančio mokymuose) asmens sąvoka. ES yra 4,6 mln. nedirbančių jaunų žmonių, tačiau šioje grupėje yra 6,6 mln. NEET priskiriamų asmenų.

Šiandienos ES ekonominė strategija ypač akcentuoja įdarbinimo, socialinio aktyvumo, investicijų ir kompetencijų svarbą, kurią remia Europos fondai. Europos socialinis fondas yra pagrindinis ES finansinis instrumentas, padedantis žmonėms įsidarbinti, gauti geresnį darbą bei užtikrinantis skaidresnes darbo galimybes visiems ES piliečiams. Kova su jaunimo nedarbu ir NEET asmenų poreikių tenkinimu yra Europos darbotvarkės vienas iš prioritetų.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kvietimo teikti paraiškas terminas iki 2017-08-01. Šiuo metu vyksta pirmas atrankos etapas. Projektų koncepcijos, atrinktos I etape, išvystytos galės būti teikiamos dalyvauti II etape.

Pagal kvietimo sąlygas remiamos tarptautinio lygio kompleksinės iniciatyvos (įtraukiant įvairius sektorius) jaunimo įdarbinimui skatinti. Kvietimo teikti paraiškas sąlygos: http://eeagrants.org/Media/Files/The-EEA-and-Norway-Grants-Fund-for-Youth-Employment/EEA-and-Norway-Grants-Fund-for-Youth-Employment-Call-for-Proposals.

Remiamos šios trys pagrindinės sritys, susijusios su jaunimo nedarbu:

 • Inovacijos ir tyrimai.

Fondo lėšomis bus finansuojami nauji, eksperimentiniai sprendimai kovoti su tikslinių grupių nedarbu ir padidinti darbo vietų jauniems žmonėms skaičių Remiamos veiklos apima naujoviškus bandymus dėl neįprastų naujų siūlymų realizavimo.

 • Gerosios patirties perdavimas (prisegtuke yra išsamūs gerų projektų aprašymai, pavyzdžiai).
 • Analizė ir tyrimai.

ES šalys per pastaruosius metus numatė ženklias sumas naujoms iniciatyvoms dėl NEET asmenų grupės. Šiuo metu nėra atlikta tyrimų, įvertinančių šias naujas iniciatyvas.

 

Dėl kvietimo teikti paraiškas sąlygų konsultuoja Fondo operatorius ECORYS Polska and JCP:

Tel. +48 22 339 45 40

E-mail: eeagrants@ecorys.com

www.ecorys.pl/eeagrants

 

Partnerių ir konsorciumo paieškai yra sukurtas paieškos įrankis: https://www.egregsystem.info/fundforyouthemployment/index.php?id=partners. Jei apsispręstumėte dalyvauti, reikėtų kuo skubiau jį užpildyti, kad būtumėte matomi ir galėtumėt rasti besiformuojantį konsorciumą, tiek besiformuojančio konsorciumo lyderiai galėtų rasti Jus.

 

Tinkami pareiškėjai:

Viešieji ir privatūs juridiniai asmenys, pelno siekiančios ir nesiekiančios, nevyriausybinės organizacijos, įkaitant, bet neapsiribojant:

 • savivaldybes, savivaldybių pilnai ar iš dalies valdomas įstaigas, savivaldybių asociacijas;
 • regionus, regionų pilnai ar iš dalies valdomas organizacijas;
 • centrinės valdžios organizacinius vienetus, iš dalies finansuojamus centrinės valdžios institucijų, valstybės įmonių, valstybės institucijų;
 • viešąsias ir privačias švietimo ir tyrimo institucijas;
 • ne pelno organizacijas, socialines įmones, juridinių asmenų asociacijas,
 • komercines kompanijas;
 • kooperatyvus (gamybos, namų ūkio, vartotojų)
 • verslo rėmimo organizacijas (inkubatorius, startuolių centrus, kt.);
 • socialinius partnerius (verslo unijas, darbdavių asociacijas, pramonės ir amatų rūmus).

Projekto tinkamos finansuoti lėšos kompensuojamos 85 proc. Bendrą-finansavimą gali teikti ir keli partneriai, pagal tarpusavio susitarimą. Nevyriausybinių organizacijų atveju savanoriškas darbas gali sudaryti iki 50% projekto bendra-finansavimo sumos. Išimtiniais atvejais, gavus pritarimą, prisidėjimas savanorišku darbu gali sudaryti iki 100 % reikalingo bendra-finansavimo. 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (1)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS