KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. gruodžio 18 d., pirmadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.ltE. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Naujienos
„NAUJASIS TURGUS“: REKONSTRUKCIJOS PROJEKTE ATLIKTA TREČDALIS DARBŲ

Didžiausia Klaipėdos maisto turgavietė, UAB „Naujasis turgus“, vykdo 2 mln. eurų vertės rekonstrukcijos darbus, kuriems pasibaigus klaipėdiečiai galės patogiau įsigyti ne vien maisto, bet ir pramoninių prekių. Iki šiol lauko sąlygomis po atviru dangumi prekiavę pramoninių prekių pardavėjai persikels į visus metus veikiančius šildomus ir vėsinamus paviljonus, o šiai prekybai skirtų vietų padaugės iki 40 procentų.

„Turgavietėje jau visiškai baigti komunikacijų klojimo darbai, šiuo metu vyksta naujojo pramoninių prekių paviljono ir dengtų lauko prekystalių konstrukcijų statyba. Netrukus prasidės sienų ir stogo montavimas“, - pasakojo Viačeslav Karmanov, UAB „Naujasis turgus“ direktorius.

Statybininkų teigimu, nuo darbų grafiko neatsiliekama, o vertinant pagal darbų sudėtingumą, sunkiausia ir daugiausia netikėtumų pateikusi dalis jau įveikta.

„Kadangi dabartinė turgavietė statyta dar sovietmečiu ir keliais etapais, ne viskas buvo užfiksuota techniniuose dokumentuose. Pavyzdžiui, ardant senąją asfalto dangą radome net  trigubai storesnį jo sluoksnį. O tai ir papildomos išlaidos kasimui, transportavimui,  ir nenumatytos laiko sąnaudos“, - aiškino Kazys Skutulas, darbus atliekančios UAB „Konsolė“ vadovas.

Pasak statybininkų, išorės konstrukcijų surinkimas ir vidaus įrangos darbai netikėtumų nežada, tad numatyta rekonstrukcijos pabaiga neturėtų nusikelti – darbai bus užbaigti šių metų gruodį.

Nepaisant, kad šiltuoju metų laiku lauko prekybininkų „Naujajame turguje“ padaugėja 30–40 procentų, o jų įprastoje teritorijoje šeimininkauja statybininkai, turgavietės administracija įsitikinusi, kad sutalpins visus norinčius prekiauti.

„Maksimalaus lauko prekybininkų skaičiaus dar nesulaukėme. Jų pikas pasiekiamas braškių ir kitų vasaros gėrybių sezono metu. Esame numatę rezervines teritorijas, kad sutilptų visi norintys – vaisių, daržovių, sodinukų prekybos vietas plečiame automobilių stovėjimo aikštelėse, o pramoninių prekių pardavėjus įkurdiname palapinėse arčiau Taikos prospekto“, - apie pasiruošimą vasarai sakė V. Karmanov.

Darbus naujojoje turgavietėje ketvirtadienį apžiūrėjo miesto meras Vytautas Grubliauskas ir savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas.

„Labai džiugu, kad viskas vyksta, kaip numatyta, tai kelia pasitikėjimą, kad viskas, kas su planuota, bus padaryta laiku. Būtų keista, kad tuo metu, kai miestas skiria daug lėšų viešųjų erdvių atnaujinimui, turgus liktų vegetuoti“, – gyrė bendrovės „Naujasis turgus“ administraciją miesto meras.

UAB „Naujasis turgus“ yra Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos kontroliuojama bendrovė, municipalitetui priklauso 100 proc. šios turgavietės akcijų. Rekonstrukcijos darbus bendrovė finansuoja iš nuosavų lėšų ir banko paskolos.

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS