KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. balandžio 24 d., pirmadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.lt. Pasitikėjimo telefonas (+370 46) 217 888. 

Teisinė informacijaNemokama teisinė pagalba

 E. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Nemokama teisinė pagalba

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija visiems asmenims, kurie yra deklaravę savo gyvenamąją vietą Klaipėdos miesto savivaldybėje, arba asmenims, kurie neturi gyvenamosios vietos ir gyvena Klaipėdos mieste (yra įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą prie Klaipėdos miesto savivaldybės), teikia pirminę teisinę pagalbą.

Valstybės garantuojama teisinė pagalba finansuojama iš valstybės biudžeto.

Pirminė teisinė pagalba  tai teisinė informacija, teisinės konsultacijos ir dokumentų, skirtų valstybės ir savivaldybių institucijoms, išskyrus procesinius dokumentus, rengimas, patarimai dėl ginčo sprendimo ne teismo tvarka, veiksmai dėl taikaus ginčo išsprendimo ir taikos sutarties parengimas.

Interesantai, norintys pasinaudoti nemokama pirmine teisine pagalba, turi kreiptis į Klaipėdos miesto savivaldybės administraciją pirminės teisinės pagalbos priėmimo laiku, adresu Liepų g. 11, LT-91502 Klaipėda, 113 kab. (I aukštas), tel. (8 46) 39 61 70, el. paštas teisinepagalba@klaipeda.lt (išankstinės registracijos nėra):

pirmadieniais 8.00–12.00 val.;

antradieniais 13.00–19.00 val.;

trečiadieniais 7.00–11.00 val.;

ketvirtadieniais 13.00–17.00 val.;

penktadieniais 8.00–11.00 val.

Jeigu, teikiant pirminę teisinę pagalbą, paaiškėja, kad pareiškėjui reikės antrinės teisinės pagalbos, pirminę teisinę pagalbą teikiantis asmuo pareiškėjui padeda surašyti ar surašo prašymą suteikti antrinę teisinę pagalbą.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Antrinė teisinė pagalba – tai dokumentų rengimas, gynyba ir atstovavimas bylose, įskaitant vykdymo procesą, atstovavimas išankstinio ginčo sprendimo ne teisme atveju, jeigu tokią tvarką nustato įstatymai ar teismo sprendimas. Be to, ši teisinė pagalba apima bylinėjimosi išlaidų bylose, išnagrinėtose civilinio proceso tvarka, su bylos nagrinėjimu administracinio proceso tvarka susijusių išlaidų ir su baudžiamojoje byloje pareikšto civilinio ieškinio nagrinėjimu susijusių išlaidų atlyginimą.

Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Kretingos rajono, Neringos, Pagėgių, Palangos miesto, Plungės rajono, Rietavo, Skuodo rajono, Šilalės rajono, Šilutės rajono ir Tauragės rajono savivaldybių gyventojai dėl antrinės teisinės pagalbos suteikimo turi kreiptis į Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos Klaipėdos skyrių (adresas: Vilties g. 10, Klaipėda. Tel. (8 46) 256 176).

Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.teisinepagalba.lt.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Klaipėdos teismai:

Klaipėdos miesto apylinkės teismas

Klaipėdos apygardos teismas

Klaipėdos apygardos administracinis teismas

 

Atgal
Paskutinis atnaujinimas: 2016-01-21 14:30:01
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS