KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. lapkričio 22 d., trečiadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.lt

 E. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Renginiai
„PRAGIEDRULIUOSE 2017“ – VĖL TEIGIAMOS ENERGIJOS UOSTAMIESČIO „RADIJOGAMAI“

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje prieš pat Šv. Velykas įvyko Lietuvos radijo ir televizijos komisijos organizuojamo tradicinio – jau penkiolikto – konkurso „Pragiedruliai“ iškilminga nugalėtojų apdovanojimo ceremonija.Konkursui buvo pateiktos 77 laidos pirmąkart transliuotos 2016 m. Nugalėtojais paskelbtos 4 radijo ir 7 televizijos laidos.
Geriausia 2016 m. regioninio radijo laida pripažinta Klaipėdos krašto radijo stoties „RadijoGAMA“ | FM 99 MHz laida apie karo istorijos tyrimus iš ciklo „Proto tonai“ | Teigiamų energijų laida“ su Klaipėdos universiteto mokslininkais. Autoriai: Janina Silkauskienė ir Arūnas Graželiūnas.
Aukščiausio įvertinimo Lietuvoje sulaukusi „RadijoGAMOS“ laida „Proto tonai“ – viena iš 2013 metais pradėto rengti ciklo laidų, skirtų „parduoti mokslą“ (citatos aut. laidų krikštatėvis akademikas Sergejus Oleninas). Laida nugalėtoja parengta pagal Klaipėdos universiteto prorektorės docentės daktarės Ritos Vaičekauskaitės knygą „Mokslas ir menas Klaipėdos universitete 25 plius“. Toną mintims „uždavę“ laidos dalyviai – kadaise dėstytojas ir studentas – Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto vyriausias mokslo darbuotojas profesorius daktaras Vygantas Vareikis ir to paties instituto mokslo darbuotojas daktaras Vytautas Jokubauskas.
 Tai antrasis „RadijoGAMAI“ tekęs apdovanojimas iš eilės. Pernai geriausia regioninio radijo laida buvo pripažinta uostamiesčio kūrėjų laida „Tautų katilas“ iš ciklo „Iš akies traukta Klaipėda. Per amžių...“ Šių metų konkurso nugalėtojai apdovanoti originaliais diplomais, kuriuos kūrė grafikas Egidijus Rudinskas.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS