KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. gruodžio 18 d., pirmadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.ltE. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Renginiai
ŠVĘSKIME VAIKŲ GYNIMO DIENA APSIKABINDAMI

Apsikabinkime vienu metu Klaipėdoje - Kruizinių laivų terminale, Pilies džiazo festivalyje, birželio 1 d., 20 val., ir susivienykime visą Lietuvą vardan taikios vaikų ateities. Birželio 1 dieną paskelbkime apsikabinimo ir tolerancijos diena, nustokime smerkti, teisti vieni kitus ir nusišypsokime kaip vaikai. Juk net žodis „nuotaika“ kilęs nuo „taika“. Suraskime bendrą kalbą.
Kodėl Apsikabinti? Vaikų gynimo diena neturi pasaulyje vieningo šventimo būdo! Sukurkime naują tradiciją kartu, švęskime APSIKABINDAMI ir parodykime savo pavyzdžiu augančiai jaunajai kartai kaip kurti TAIKĄ. Lietuvos žmonės kviečiami atrasti Vienybę. Vaikai - mūsų ateitis, jie žvelgia į mus ir mokosi iš mūsų. Parodykime jiems, kaip priimti kitaip mąstantį, gyvenantį, tikintį žmogų. Ieškokime ne skirtumų, o vienijančių bruožų.
Nuo pat ankstyvaus ryto iki vėlaus vakaro dalinkimės Apkabinimais bei registruokime juos nemokamu tel. numeriu 8 800 800 88. Daugiausia Apkabinimų užregistravę bus paskelbti Lietuvos „Myli-jonieriais“.
20 val. Lietuvos žmonės kviečiami Apsikabinti ne tik vienu metu vyksiančiuose renginiuose, bet ir ten, kur bus tuo metu: darbe, degalinėje, gatvėje, viešajame transporte, šeimos rate, sėdint namuose prie televizoriaus ekrano, netgi išsiunčiant savo virtualų apsikabinimą socialiniuose tinkluose. Sieksime GINESO REKORDO. Dalyvauk istoriniame momente!
Taip pat kviečiame aplankyti ir apkabinti globos namuose esančius vaikus, ypač našlaičius.
Jau DABAR fotografuok savo Apsikabinimus, žymėk draugus ir talpink https://www.facebook.com/events/1469876583084738/   Registruokis apsikabinimui ir skleisk žinią apie Akciją. Nuo kiekvieno iš mūsų indėlio priklauso, ar Lietuva vėl taps vieninga.

Informacija apie Akciją – www.taikosglebys.lt (Akcijoje dalyvauja visos 60 Lietuvos savivaldybių).

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS