KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. lapkričio 24 d., penktadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.lt

 E. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Renginiai
TARPTAUTINE TOLERANCIJOS DIENA KLAIPĖDOJE

1995 m. lapkričio 16-ą dieną UNESCO paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Kiekvienais metais šią dieną aktyviai skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių ir pažiūrų, įvairių religijų žmonių, asmenų, turinčių sveikatos problemų ir pan., toleranciją. Įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti pakantumą, kantrybę, gebėjimą suprasti kitus.
Tolerancijos dienos minėjimo renginiuose šiais metais dalyvaus ir Vilniaus dailės akademijos (VDA) Klaipėdos fakultetas. Lapkričio 13-16 dienomis  VDA Klaipėdos fakultete vyks Tarptautinės plakato meno dirbtuvės, skirtos Tolerancijos dienai minėti „ZERO INTOLERANCE.“ Kūrybines dirbtuves ves grafikos dizainerė, iliustratorė Teresa Sdralevič (Briuselis).
Kūrybinėse dirbtuvėse „ZERO INTOLERANCE“ dalyvaus VDA Klaipėdos fakulteto bei Kaliningrado I. Kanto universiteto studentai. Šių kūrybinių dirbtuvių metu studentai kurs didelio formato plakatus, kurių turiniu sieks atsakyti į klausimus kas yra tolerancija apskritai, ar tai absoliuti, ar santykinė sąvoka, kokia tolerancijos pozicija ir vaidmuo Lietuvos visuomenėje šiandieną, kaip galime apibrėžti netoleranciją ir pan.
Kūrybinių dirbtuvių metu menininkė Teresa Sdralevich kartu su studentais formuos ir pateiks vizualų atsakymą į minėtus klausimus.
Teresa Sdralevič yra grafikos dizainerė, iliustratorė, knygų apie grafinį dizainą autorė. Menininkė dalyvavo daugelyje tarptautinių plakato meno parodų, pati kuravo ne vieną plakato meno renginį. T. Sdralevič nuolat veda kūrybines dirbtuves visoje Europoje. Socialinės ir politinės temos jos kūryboje yra esminės. „Poster Power! Great Posters and How to Make Them“ („Plakato jėga! Įspūdingi plakatai ir kaip juos sukurti“) (leidykla Cicada, DB) yra naujausia menininkės knyga, išleista šį rudenį.
Kūrybinių dirbtuvių metu sukurti studentų plakatai bus eksponuojami Klaipėdos apygardos teismo languose (Herkaus Manto g. 26) lapkričio 16-30 d.
Dėkojame Klaipėdos kultūrų komunikacijų centrui ir Klaipėdos apygardos teismui už pagalbą įgyvendinant šias kūrybines dirbtuves.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS