KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. lapkričio 24 d., penktadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.lt

 E. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Renginiai
TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ FORUMAS „STUDY THE WORLD“

Rugsėjo 14 d. nuo 10.00 val. Kultūros fabrike vyks pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas Tarptautinių studijų forumas „STUDY THE WORLD“.

Forume pranešimus skaitys Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, LCC Tarptautinio universiteto Prezidentė Marlene Wall, personalo atrankos įmonės Soprana Personnel International vadovė Diana Blažaitienė, AMES generalinė direktorė, vienintelė Lietuvoje Britų tarybos Education UK sertifikuota konsultantė Eglė Kesylienė, savo patirtimi apie trumpalaikes akademines programas užsienyje dalinsis Klaipėdos moksleiviai ir kiti. Visa programa www.ames.lt/studytheworld

Gimnazistai galės akis į akį pabendrauti su užsienio mokslo įstaigų atstovais bei ekspertais iš Jungtinės Karalystės, Ispanijos, JAV ir Kanados, sužinoti, kaip pasiruošti stojamiesiems, kaip pateikti paraišką, kaip gauti stipendiją studijoms užsienyje. Iš pirmų lūpų išgirs užsienyje studijavusių lietuvių patirtis ir atsakymus į rūpimus klausimus.

Forumo tikslas – supažindinti Lietuvos moksleivius, studentus, tėvus su galimybėmis mokytis užsienyje ir padėti kiekvienam išsirinkti tai, kas jam tinka labiausiai.

„Study The World“ forumas – NEMOKAMAS. Dalyvių skaičius – ribotas, tad nedelskite ir registruokitės www.ames.lt/studytheworld

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (0)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS