Pradžia
Lt En

Globalus klaipėdietis

Klaipėda tampa globaliu miestu ir mums reikia Jūsų, kad mylimą miestą galėtume stiprinti kartu. Galbūt turite viziją Klaipėdai? O gal ketinate grįžti į Klaipėdą bei kurti savo verslą? Kviečiame visus išvykusius (ir ne tik) klaipėdiečius prisijungti prie Globalaus Klaipėdos tinklo, kurio dėka galėsite bendrauti su bendraminčiais ir dalytis idėjomis („Klaipėda ID“).

Čia rasite aktualią informaciją planuojantiems sugrįžti ar sugrįžusiems į Lietuvą ir Klaipėdą:

Projekto „Renkuosi Lietuvą“ darbuotojai vieno langelio principu teikia konsultacijas visiems sugrįžusiems, apie grįžimą galvojantiems lietuviams arba visiems norintiems atvykti į Lietuvą. Konsultacinė pagalba teikiama darbo, švietimo, sveikatos apsaugos, šeimos narių užsieniečių integracijos ir kitais su grįžimu susijusiais klausimais.

http://renkuosilietuva.lt/

 

„Klaipėda ID“ – daugiafunkcis paslaugų centras verslui, investuotojams ir talentams. Agentūra siekia užtikrini, kad Klaipėdos investicinė aplinka atitiktų modernaus verslo poreikius, viešinti miesto investicinį patrauklumą bei sudaryti sąlygas Klaipėdoje dirbti ir gyventi aukščiausio lygio specialistams. „Klaipėda ID“ svetainėje rasite informaciją apie svarbiausius gyvenimo Klaipėdoje aspektus.

https://www.klaipedaid.lt/lt/itraukiantis-miestas/

 

 

Projektas „Globali Klaipėda“ siekia suburti Globalių klaipėdiečių tinklą, kurio dėka viso pasaulio klaipėdiečiai gali bendrauti  bei dalintis idėjomis; skatina tapti Klaipėdos ambasadoriumi ir prisidėti prie Klaipėdos piliečių           bendruomenės kūrimo toje šalyje, kurioje šiuo metu gyvena, ir garsinti savo gimtąjį kraštą; skatina kurti savo gimtajam miestui - tiesiog papasakokite savo idėjas, o mes padėsime jas įgyvendinti.

 https://www.klaipedaid.lt/lt/globalus-klaipedietis/

 

 

 

Kita aktuali informacija:

 

Projektai skirti užsienio lietuviams:

 

 

 

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams