Pradžia
Lt En

Kviečiame siūlyti pretendentus į Klaipėdos kultūros magistrus

Kviečiame siūlyti pretendentus į Klaipėdos kultūros magistrus

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyrius kviečia Klaipėdos kultūros organizacijas bei fizinius asmenis siūlyti pretendentus Klaipėdos kultūros magistro vardui gauti.

Klaipėdos kultūros magistras – išskirtinis Klaipėdos miesto savivaldybės įsteigtas apdovanojimas teikiamas už nuopelnus miesto kultūrai menininkams ar kitiems kultūros darbuotojams. Apdovanojimo regalijos – renesansinio auksinio su brangakmeniais žiedo rasto Klaipėdos piliavietėje tiksli replika bei magistro vardo suteikimą patvirtinantis dokumentas – Klaipėdoje teikiamos nuo 2003-ųjų metų. Šiuo iškiliu apdovanojimu jau pagerbti 46 iškiliausių Klaipėdos kultūros ir meno kūrėjų.

Siūlant pretendentą pateikti:

  • 10.1. pretendento nuopelnų Klaipėdos miesto kultūrai aprašymas (recenzijų, straipsnių, atsiliepimų kopijos, autoriaus spausdinti darbai, rekomendacijos, kitų institucijų įvertinimai, duomenys apie apdovanojimus ir kita);
  • 10.2. pretendento gyvenimo aprašymas.

*teikdamas kandidatą, teikėjas patvirtina, kad pretendentas yra apie tai informuotas bei sutinka gauti apdovanojimą ir regalijas.

Pretendentus vertins Klaipėdos kultūros magistro vardo suteikimo komisija, kurią sudaro Klaipėdos miesto savivaldybės meras, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas bei Kultūros ir meno politikos darbo formavimo grupės nariai. Komisijos pirmininkas yra meras.

Klaipėdos kultūros magistro regalijos bus įteikiama specialios ceremonijos metu rugpjūčio 1 d., per miesto gimtadienį.

Pasiūlymai priimami ir registruojami iki 2024 m. gegužės 20 d. (imtinai). 

Pasiūlymų pateikimo būdas:

Kontaktinis asmuo – Kultūros skyriaus vyr. specialistė Roberta Dumšaitytė, tel. +370 (46) 29 63 98, el. p. roberta.dumsaityte@klaipeda.lt

Kultūros magistrų sąrašas 2003-2023 m. sąrašas. 

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content