Pradžia
Lt En

KVIEČIAME TEIKTI PARAIŠKAS PROGRAMOS „JŪRINĖS KULTŪROS EDUKACIJA BURLAIVIUOSE“ PROJEKTŲ DALINIO FINANSAVIMO KONKURSUI

KVIEČIAME TEIKTI PARAIŠKAS PROGRAMOS „JŪRINĖS KULTŪROS EDUKACIJA BURLAIVIUOSE“ PROJEKTŲ DALINIO...

Kviečiame teikti paraiškas naujos trimetės kultūros ir meno programos „Jūrinės kultūros edukacija burlaiviuose“ projektų dalinio finansavimo konkursui.

PROGRAMOS TIKSLAS - sudaryti sąlygas visoms visuomenės grupėms geriau pažinti gyvenimą buriniuose laivuose, skatinti miestiečius tapti buriavimo praktikantais, užtikrinti buriavimo tradicijų perdavimą, jūrinės miesto bendruomenės stiprinimą, specialių jūrinių kultūrinių maršrutų plėtojimą, skatinti burinių laivų laivybą jūroje ir vidaus vandenyse visą laivybos sezoną, sudaryti sąlygas Klaipėdoje švartuojamų burinių laivų savininkams prisidėti prie jūrinės kultūros stiprinimo ir edukacijos.

Klaipėdos miesto savivaldybė tikisi, kad šios programos paraiškų teikėjais taps:

  • burinių laivų savininkai, bendradarbiaujantys su organizacijomis, veikiančiomis kultūros srityje;
  • organizacijos, veikiančios kultūros srityje ir bendradarbiaujančios su burinių laivų savininkais;
  • burinių laivų savininkai, vykdantys kultūrinę veiklą.

Finansavimo apimtys - Iš viso vienam šios programos projektui iš savivaldybės biudžeto lėšų gali būti prašoma ne daugiau kaip 40 000 Eur kiekvienais programos projekto įgyvendinimo metais.

Paraiškų teikimo terminas – kovo 9 d. (imtinai). Sprendimą dėl projekto finansavimo priima Savivaldybės administracijos direktorius ne vėliau kaip per 90 darbo dienų nuo paraiškų teikimo termino pabaigos.

Paraiškų teikimo būdai:

  • naudojantis nacionaline elektroninių pranešimų ir elektroninių dokumentų pristatymo fiziniams ir juridiniams asmenims sistema „E. pristatymas“ (toliau – E. pristatymo sistema). Paraiška turi būti pasirašyta pareiškėjo vadovo ar jo įgalioto asmens.
  • užsakant el. paslaugą Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje – https://paslaugos.klaipeda.lt/epp/categories/view/6941?catId=441

Paraiškas gali teikti: Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka įregistruotos ne pelno siekiančios organizacijos: asociacijos, viešosios įstaigos, valstybės biudžetinės įstaigos, veikiančios kultūros srityje ir teikiančios kultūrines paslaugas, išskyrus Klaipėdos miesto savivaldybės (toliau – Savivaldybė) biudžetines įstaigas (Savivaldybės biudžetinės įstaigos gali būti projekto partnerėmis).

Kilus klausimų dėl Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšomis iš dalies finansuojamų kultūros ir meno projektų konkurso, kreipkitės į Kultūros skyriaus specialistus, kurių kontaktus rasite čia – Kultūros skyrius.

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content