Skip to content
Lt En
Pradžia
Lt En

Mūsų augintiniai

Nuo 2014 m. balandžio 10 d  vietinė rinkliava už naminių gyvūnų (šunų, kačių) registravimą ir laikymą daugiabučiuose namuose neberenkama.

Informacija gyvūnų augintojams

Gyvūnų laikymo Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijos gyvenamojoje vietovėje taisyklės

Leidimų įvežti, įsigyti, laikyti, veisti, parduoti pavojingus šunis Klaipėdos mieste išdavimo tvarkos aprašas

 

Beglobių gyvūnų gaudymo, surinkimo, laikymo, sterilizavimo karantinavimo, eutanazijos ir utilizavimo paslaugą Klaipėdos miesto pietinei daliai (nuo Sausio 15-osios g. iki Jūrininkų pr.) atlieka UAB „Nuaras“, mob. 8 687 36 888, tel. (8 46) 31 40 40 bei el. p. klaipeda@nuaras.lt.

Beglobių gyvūnų gaudymo, surinkimo, laikymo, sterilizavimo karantinavimo, eutanazijos ir utilizavimo paslaugą Klaipėdos miesto šiaurinei daliai (nuo Sausio 15-osios g. iki Paribio g., žemyninėje pajūrio dalyje bei Smiltynėje) atlieka UAB „Būk mano draugas“, mob. +37061436617, el. p. bukmanodraugas@inbox.lt. VšĮ „Būk mano draugas“ pateikia visą parą budintį telefoną – 864621322.

Abi gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos įsikūrusios adresu – Kalnuvėnų km., Klaipėdos rajone.

Pasimetus gyvūnui ar sulaikius pasimetusį, priklydusį gyvūną pranešama gyvūno šeimininkui, jei nežinomas gyvūno savininkas ar jo adresas, apie gyvūno sulaikymą reikia pranešti aukščiau pateiktais telefonais. Gyvūno savininkas, negalintis toliau prižiūrėti ir rūpintis gyvūnu, privalo jį atiduoti Gyvūnų globos ir kontrolės tarnybai, kuri gyvūnui ieškos naujo šeimininko. Nugaišus gyvūnui, gyvūno savininkas apie tai praneša Gyvūnų globos ir kontrolės tarnybai, kuri paima gaišeną ir išveža.

Jei gyvūnas apdraskė, apkandžiojo ar kitaip sužeidė žmogų ar gyvūną, savininkas apie tai nedelsdamas turi informuoti bendruoju pagalbos telefonu 112, taip pat teritorinį Visuomenės sveikatos centrą ir Klaipėdos miesto valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą. Tokį gyvūną savininkas privalo izoliuoti 14 parų ir sudaryti sąlygas veterinarijos specialistui jį stebėti. Visas išlaidas, susijusias su gyvūno karantinavimu, apmoka jo savininkas.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams