Pradžia
Lt En

Seniūnaičių veikla ir renginiai

Rugsėjo 6 d. Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus Prevencinės veiklos poskyrio pareigūnai organizavo ilgai lauktą susitikimą su Klaipėdos miesto seniūnaičiais. Susitikimo metu seniūnaičiams buvo pristatyta gaisrų statistika, kilimo priežastys, priešgaisrinė sauga gyvenamajame sektoriuje, reikalavimai, dažniausiai sutinkamos problemos daugiaaukščiuose, daugiabučiuose namuose, aptartos problemos artėjant šildymo sezonui, taip pat pristatyta priešgaisrinės priežiūros pareigūnų veikla bei vykdomos akcijos gyvenamajame sektoriuje. Labai džiugu, kad Klaipėdos miesto seniūnaičiai – aktyvus žmonės ir labai greitai įsitraukė į diskusijas. Akivaizdu, kad seniūnaičiai tikrai domisi ir žino savo seniūnaitijų problemas ir skaudulius. Susitikimo metu buvo atsakyta į gausybę klausimų bei pateikta daug patarimų bei sprendimo būdų, o svarbiausia aptartas tolimesnis bendradarbiavimas, siekiant sukviesti gyventojus į susitikimus su priešgaisrinės saugos pareigūnais.

Tuo gražus pareigūnų bei seniūnaičių susitikimas nesibaigė. Svečiai buvo pakviesti ekskursijai po Klaipėdos APGV patalpas, susipažino su turima gaisrine technika bei įranga. Ekskursijos metu seniūnaičiai aktyviai domėjosi, kaip ugniagesiai gelbėtojai gali padėti kilus gaisrui žmonėms, gyvenantiems daugiaaukščiuose pastatuose, kaip greitai atvyksta į gaisro vietą ir pan. Ekskursijos metu buvo akivaizdu, kad seniūnaičiams pirmą kartą tenka tiesiogiai susipažinti ir prisiliesti prie ugniagesių gelbėtojų technikos bei įrangos. Drąsesni net išbandė gaisrinės autocisternos vairuotojo vietą.

Tikimės, kad tokie veržlūs ir produktyvūs susitikimai su seniūnaičiais duos didžiulės tolimesnės naudos, siekiant  gyventojų gyvenimo kokybės, aplinkos bei priešgaisrinio saugumo pagerinimo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams