Pradžia
Lt En

Konkursas Projektų skyriaus vyriausiojo specialisto karjeros valstybės tarnautojo pareigoms eiti

Organizuojamas konkursas Projektų skyriaus vyriausiojo specialisto karjeros valstybės tarnautojo pareigoms eiti, pareiginės algos koeficientas  8,70 baziniais dydžiais. Skelbimo Nr. 44483.

Specialieji reikalavimai:

  1. Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
  2. Turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį Europos Sąjungos finansuojamų investicinių projektų įgyvendinimo srityje;
  3. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija ir išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, būti susipažinusiam su Klaipėdos miesto plėtros strateginiu planu, Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktais, reglamentuojančiais Europos Sąjungos finansinės paramos programų ir Europos Sąjungos fondų planavimą ir valdymą, projektų administravimą;
  4. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, turėti analitinių gebėjimų, savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą;
  5. Mokėti anglų arba vokiečių kalbą pažengusio vartotojo lygmens B1 lygiu;
  6. Sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  7. Mokėti dirbti „Microsoft Office“ programiniu paketu.

Asmuo, norėdamas dalyvauti konkurse, konkursą organizuojančiai įstaigai per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu http://www.testavimas.vtd.lt/ privalo pateikti:

  1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje, kuriame nurodomas asmens kodas, sutikimas tvarkyti asmens duomenis, kurie naudojami identifikuoti asmenį Valstybės tarnybos valdymo informacinėje sistemoje ir statistikos tikslais, ir elektroninio pašto adresas.
  2. Valstybės tarnybos valdymo informacinėje sistemoje nurodytos formos gyvenimo aprašymą.
  3. Užpildytą asmens, priimamo į valstybės tarnautojo pareigas, klausimyną ir Atitikties nepriekaištingos reputacijos reikalavimams deklaraciją.

 Dokumentai pildomi ir teikiami tik per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą iki 2020 m. birželio 1 d. įskaitytinai.

Išsamesnė informacija Personalo skyriuje, 217 kab., Liepų g. 11, Klaipėdoje, arba tel. (8 46) 39 32 28.

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams