Pradžia
Lt En

Korupcijos prevencija

Korupcija – bet koks asmenų, dirbančių valstybinėje tarnyboje (valstybės politiko, teisėjo, valstybės pareigūno, valstybės tarnautojo ir kito jam prilyginto asmens), elgesys, neatitinkantis jiems suteiktų įgaliojimų ar teisės aktuose nustatytų elgesio standartų, ar tokio elgesio skatinimas, siekiant naudos sau ar kitiems asmenims ir taip pakenkiant piliečių ir valstybės interesams.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos (toliau-KMSA) valstybės tarnautojai ir darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis, siekdami aukštų elgesio reikalavimų, kurdami kūrybingą, geranorišką ir saugią aplinką, bei didindami visuomenės pasitikėjimą, vadovaujasi KMSA direktoriaus 2021-12-30 įsakymu Nr. AD1-1527 patvirtintu Etikos (elgesio) kodeksu.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2022 m. lapkričio 9 d. įsakymu Nr. AD1-1373 patvirtinta "Klaipėdos miesto savivaldybės smurto ir priekabiavimo politika" || Politikos priedas

Klaipėdos miesto savivaldybės institucijų, įmonių, įstaigų darbuotojai vadovaujasi KMSA direktoriaus 2020-12-31 įsakymu Nr. AD1-1551 patvirtintomis Nulinės tolerancijos korupcijai politikos nuostatomis.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijoje už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą atsakinga

 vyriausioji specialistė Alma Karčauskienė,

Tel.  (8 46) 34 47 61, el.p. alma.karcauskiene@klaipeda.lt

Teisės aktai:

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading