Pradžia
Lt En

Nemokama būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“

Švyturio arena

Kviečiame Jus rugsėjo 8 d. Klaipėdoje,  Švyturio arenoje, į unikalų projektą, vykdomą pirmą kartą Lietuvoje  – būrelių ir užimtumo mugę „Z vaikai“. Tai renginys, skirtas Z kartai, jos vystymuisi ir laimingai besiformuojančiai asmenybei. 

Jau trečius metus vykstančio “Z  vaikai” projekto metu, vienoje vietoje galima rasti tik įdomiausius ir geriausius būrelius, sporto ir meno mokyklas, lavinamuosius žaislus, "protingas" knygas, naujiems mokslo metams skirtas prekes bei daug smagaus ir naudingo laiko. Lankytojų taip pat lauks išskirtinė programa, kurios metu vaikučiai galės sudalyvauti dirbtuvėse, estafetėse,  knygelių pristatymuose ir susitikti su knygų autoriais. Tėveliai dalyvaus profesionalių psichologų seminaruose apie “Z” kartos vaikus, jų auklėjimą, kaip su jais sutarti ir geriau suprasti, taip pat kitų savo srities profesionalių lektorių seminaruose apie sveiką mitybą, kaip apsaugoti vaikus interneto platybėse, kaip mokyti apie finansus ir t.t.

Dėmesio skirsime ir negalią turintiems vaikams: bus pristatomos knygelės akliems vaikams, būreliai Autistams, ADHD (dėmesio deficitas) ir kitų spec. poreikių turintiems vaikučiams, taip pat jiems skirta sensorinė, edukacinė įranga.

Visi seminarai, veikla ir įėjimas į renginį yra nemokami, nes pagrindinis šio renginio tikslas – tinkamai ir kryptingai užimti vaikus, suteikti jiems kuo daugiau galimybių ugdyti savo gebėjimus ir siekti savo svajonės. Tėvams, šis renginys - didelė pagalba surasti savo vaikui įdomų būrelį/knygą/žaislą ir džiaugtis kartu su juo.

Sėkmingai prieš trejus metus startavusi būrelių ir užimtumo mugė "Z vaikai" pirmą kartą vyks Klaipėdoje, Švyturio arenoje! Z vaikai - be galo kūrybinga, unikali ir „kitokia“ karta, kuriai seni auklėjimo metodai nebetinka.  Z kartos vaikai yra nepaprastai įdomūs, jautrūs, atviri ir geranoriški, todėl labai svarbu juos mylėti, pripažinti jų individualumą, suprasti ir palaikyti. Tai asmenybių, o ne kareivių karta, kurią ugdyti reikia daug kantrybės ir išmonės. Tai pirmoji vaikų karta, kuri auga pertekliuje, kada svarbiausia savybė yra išmokti atsirinkti. Tam, kad palengvintume paieškas ir vaikui paprasčiau būtų atsirinkti kas jam patinka, visus tėvelius su savo mažaisiais genijais kviesime į būrelių ir užimtumo mugę "Z vaikai".  Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kur vienoje vietoje Jūs rasite tik įdomiausius ir geriausius būrelius, sporto ir meno mokyklas, lavinamuosius žaislus, "protingas" knygas, naujiems mokslo metams skirtas prekes bei daug smagaus ir naudingo laiko.  Lankytojų taip pat lauks išskirtinė programa, kuri neleis nuobodžiauti visą dieną:  Kiekviename stende bus galima sužinoti bei pasibandyti kiekvieno dalyvio specifiką, pamatyti kiekvieno būrelio pristatymą (programa vėliau), sudalyvauti knygų pristatyme ir susipažinti su knygelių autoriais.  Tėveliai turės galimybę sudalyvauti nemokamuose seminaruose apie "z kartą", kur sužinosite visą naudingą informaciją apie savo vaikučius, kaip juos teisingai auklėti, kaip su jais susitarti bei paklausti Jums aktualių klausimų. Z vaikai - unikalus projektas, skirtas Z kartai, jos vystymuisi ir laimingai besiformuojančiai asmenybei, todėl visa širdimi Jūsų laukiame prisijungiant prie šio gražaus renginio!

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/Zvaikai/

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams