Pradžia
Lt En

AKCIJA „SVAIGALAMS – NE“

AKCIJA „SVAIGALAMS – NE“

Kviečiame visus  palaikyti nepakantumo svaigalams akciją  ir jų sukeltas skaudžias pasekmes.

Pagal valstybės ir savivaldybių institucijų 2014 m. duomenis, vienas šalies gyventojas suvartojo vidutiniškai 12,7 litro šalies mažmeninės prekybos ir maitinimo įmonėse įsigyto absoliutaus (100 proc.) alkoholio, o vienas 15 metų ir vyresnis gyventojas – 14,9 litro.  Savivaldybių vaiko teisių apsaugos skyrių socialinės rizikos šeimų apskaitoje buvo 4,6 tūkst. girtaujančių šeimų. 531 asmuo pirmą kartą kreipėsi į sveikatos priežiūros įstaigas dėl alkoholinės psichozės, dėl alkoholinės psichozės gydymo įstaigose gydėsi 3,2 tūkst. asmenų, dėl lėtinio alkoholizmo – 46,6 tūkst. Nuo nelaimingų atsitikimų darbe nukentėjo 41 neblaivus ir apsvaigęs asmuo, iš jų 10 žuvo. 11,5 tūkst. arba ketvirtadalį ištirtų nusikalstamų veikų padarė neblaivūs asmenys. Užregistruoti 509 kelių eismo įvykiai dėl neblaivių asmenų kaltės.

Todėl Elektrėnų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius skelbia AKCIJĄ „SVAIGALAMS – NE“.  Kviečiamos įstaigos, įmonės, sambūriai, organizacijos ir visi gyventojai prisijungti prie šios iniciatyvos ir nepakantumą svaigalams išreikšti protestu, pasižadant SAU nevartoti svaigalų pasirinktą laiką (savaitę, mėnesį, iki šv. Velykų, iki Joninių) ir tai patvirtinant parašu.

Norinčius prisijungti kviečiame pasirašyti savivaldybės administracijos priimamajame, Socialinės paramos skyriuje ar savo kolektyve išsispausdinus akcijos lapus ir apie tai pranešus Elektrėnų savivaldybės administracijai, kad galėtume sužinoti akcijos dalyvių skaičių ir sukurti didelę pasipriešinimo bangą. Prašome iniciatyvą palaikiusias organizacijas ar sambūrius informuoti Elektrėnų savivaldybės administraciją elektroniniu paštu administracija@elektrenai.lt ar violeta.simkuniene@elektrenai.lt

AKCIJOS ANKETA

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams