Pradžia
Lt En

ELGESIO KODEKSO KOMISIJA TIKRINS BŪSTŲ ADMINISTRATORIUS

ELGESIO KODEKSO KOMISIJA TIKRINS BŪSTŲ ADMINISTRATORIUS

Sausio 29 d. Klaipėdoje lankysis Lietuvos būsto rūmų Elgesio kodekso komisija. 

Siekdama didesnio Lietuvos būsto rūmų narių darbo veiklos efektyvumo bei skaidrumo ir geresnio dialogo, komisija Klaipėdoje susitiks su savivaldybės specialistais, vykdančiais daugiabučių namų administravimo kontrolę, aiškinsis, kaip dirba Lietuvos būsto rūmų asocijuotos įmonės, ar laikosi skaidrios veiklos principų, ar teikia gyventojams kokybiškas paslaugas, kokius dažniausiai pažeidimus daro būsto valdytojas, kaip reaguoja į savivaldybės pastabas, ką reikėtų padaryti, kad savivaldybės kontrolė būtų dar efektyvesnė.

Vizito Klaipėdoje metu Lietuvos būsto rūmų Elgesio komisija planuoja apsilankyti ir daugiabučius namus administruojančiose įmonėse. Komisija tikrins, ar administratoriai tinkamai registruoja skundus, kaip operatyviai į reaguoja į gyventojų pastabas bei reikalavimus, kokie sprendimai priimami. Komisija be kita ko domėsis, ar daugiabučių namų administratoriai laikosi gyventojų priėmimo laiko grafiko, ar jie yra prieinami interesantams, kaip dažnai organizuojami susitikimai su gyventojais.

Savivaldybėje komisijai bus organizuotas susitikimas su būstų savininkais, kurie galės tiesiai kontrolieriams išsakyti savo pastabas ir problemas  administratorių atžvilgiu, pareikšti savo nuomonę apie teikiamų būsto administravimo paslaugų kokybę.

Lietuvos būsto rūmų Elgesio komisija pageidautų susitikti su gyventojais, kurie gyvena UAB „Vitės valdos“  ir „Vėtrungės būstas“ administruojamuose namuose, taip pat ir gyvenančiais daugiabučių namų savininkų bendrijose.

Komisijos susitikimai su gyventojais vyks sausio 29 d., penktadienį, savivaldybės administracijoje nuo  14.00 iki 16.00 val. 137 kab.

Lietuvos respublikiniai būsto valdymo ir priežiūros rūmai – organizacija, kurios pagrindiniai tikslai yra koordinuoti narių veiklą, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu atstovauti  narių interesus, atstovauti ir ginti vartotojų teises ir teisėtus interesus, šviesti vartotojus, skatinti būsto valdytojus savo veiklos prioritetu laikyti būsto savininko - vartotojo ekonominius interesus ir jų gynimą.

Lietuvos būsto rūmų nariai yra priėmę Elgesio kodeksą, kuriuo įsipareigojo  teikti aukštesnio lygio paslaugas, nei tai numato teisės aktai. Lietuvos būsto rūmai yra išrinkę Elgesio kodekso komisiją, kurios tikslas - kontroliuoti administravimo paslaugas teikiančių įmonių veiklą bei deklaruojamą skaidrumą. Remiantis kodeksu, administratoriai negali užsiimti nesąžininga paslaugų pardavimo veikla ir turi pareigą ginti administruojamų daugiabučių namų patalpų savininkų ekonominius ir kitus teisėtus interesus.

 

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams