Skip to content
Lt En
Pradžia
Lt En

Informacija dėl pagrindinio priėmimo į mokyklas

Informacija dėl pagrindinio priėmimo į mokyklas

Atsiprašome dėl priėmimo į mokyklas elektroniniu būdu I etapo pasitaikiusių nesklandumų, kadangi toks priėmimas buvo vykdomas pirmą kartą.

Informuojame, kad pagrindinio priėmimo į mokyklas II etapas prasidės nuo 2019 m. gegužės 20 d. Šio etapo metu priskyrimas mokykloms bus vykdomas į neužimtas ar atsilaisvinusias po I etapo mokymosi vietas. Apie priskirtas mokyklas asmenys bus informuojami mokyklų specialistų individualiai (sistemos pranešimas nebus siunčiamas) arba asmenys patys priėmimo rezultatus galės pasitikrinti sistemoje, peržiūrėję savo prašymus.

Pasibaigus automatiniam eilių generavimui po I ETAPO, nustatyta, kad:

  1. Į atskirų mokyklų bendrąsias klases nepateko jų priskirtose teritorijose gyvenantys mokiniai, tačiau pateko neteritoriniai ir kitų savivaldybių teritorijose gyvenantys mokiniai.
  2. Į vienos mokyklos netradicinio ugdymo klases pateko mokiniai motyvacinius vertinimus išlaikę žemesniais balais.

Siekiant maksimaliai užtikrinti Priėmimo tvarkos aprašo nuostatų vykdymą ir galimybę mokiniams mokytis arčiau namų:

  1. Mokyklose tvarkomi priėmimo dokumentai tik su mokiniais, priimtais ir gyvenančiais mokykloms priskirtose aptarnavimo teritorijose. Su kitais I etape pagal sistemą priimtais mokiniais mokymo sutartys bus sudaromos tik į likusias laisvas mokymosi vietas, priėmus visus pageidaujančius teritorinius mokinius. Apie visus priėmimo pasikeitimus minėtų mokyklų specialistai informuos tėvus individualiai.
  2. Su kitų savivaldybių teritorijose gyvenančiais mokiniais pagal sistemą priimtais I etape, mokymo sutartys bus sudaromos tik priėmus klaipėdiečius ir mokyklose likus laisvoms mokymosi vietoms. Jau sudarytos mokymo sutartys bus sustabdomos. Apie visus priėmimo pasikeitimus minėtų mokyklų specialistai informuos tėvus individualiai.

Šiuo metu nustatyta, kad neužtenka mokymosi vietų „Verdenės“, Tauralaukio progimnazijų aptarnavimo teritorijose gyvenančių 1, 5 klasių ir Sendvario progimnazijos 1 klasių mokiniams. Į šias mokyklas nepatekusiems mokiniams bus siūlomos mokymosi vietos artimiausiose mokyklose. Apie tai asmenys bus informuojami mokyklų specialistų individualiai.

Informacija apie laisvas vietas skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės paskyroje „Priėmimas į mokyklas/Laisvų vietų mokyklose paieška“.

PRIĖMIMAS Į MOKYKLAS VYKDOMAS IKI 2019 M. RUGSĖJO 1 D. IR VĖLIAU PER MOKSLO METUS.

Dėkojame už supratingumą ir tikimės, kad artimiausiu metu I etapo netikslumai bus ištaisyti.

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams