Pradžia
Lt En

KLAIPĖDA JUNGIASI PRIE ŽEMĖS VALANDOS

KLAIPĖDA JUNGIASI PRIE ŽEMĖS VALANDOS

Š. m. kovo 25 d. 20.30 val. vietos laiku daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti. Prie šios iniciatyvos jungiasi ir Klaipėda. Klaipėdos mieste vienai valandai bus išjungtas apšvietimas Danės skvere ir prie Danės krantinių.

Šiuo simboliniu geros valios aktu globalios akcijos „Žemės valanda“ dalyviai kviečia susimąstyti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad sumažintume pragaištingus žmogaus veiklos padarinius gamtai, vienas jų – sustabdyti klimato kaitą.

„Pasaulis, o kartu ir mes visi jaučiame klimato kaitos daromą poveikį. Turime suprasti, kad tai, kas vyksta, priklauso nuo šiuolaikinio gyvenimo būdo. Kalta civilizacija, todėl manau, kad tik žmonijos valioje atstatyti darną. Žemės valanda – tai laikas, kai visi galime stabtelėti ir susimąstyti, kokią žalą žmonija daro visatai ir kaip tai pakeisti“, - sako Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas.

Pasaulinę iniciatyvą „Žemės valanda“ vykdo „World Wide Fund of Nature“ – viena didžiausių gamtosaugos organizacijų pasaulyje. Žemės valanda prasidėjo nuo vieno miesto – Sidnėjaus. Jau po metų idėja apskriejo visą pasaulį. Dabar „Žemės valanda“ vadinama didžiausiu savanorišku žmonijos geros valios aktu.

Kaip ir praėjusiais metais „Žemės valandos“ renginius Lietuvoje koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Akcijos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

 

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading