Pradžia
Lt En

KLAIPĖDOJE PRASIDĖS SAUGIOS NAKVYNĖS NAMŲ STATYBA

KLAIPĖDOJE PRASIDĖS SAUGIOS NAKVYNĖS NAMŲ STATYBA

Klaipėdoje netrukus prasidės modulinių saugios nakvynės namų statyba. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas pasirašė sutartį su UAB „Konsolė“ generaliniu direktoriumi Kaziu Skutulu dėl saugios nakvynės modulių Dubysos g. 39 projektavimo ir rangos darbų.

Saugios nakvynės namai bus statomi moduliniu principu – juos sudarys 28 mobilūs, šilti ir patogūs konteineriai. Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus S. Budino, tokiu būdu statomi nakvynės namai yra patogūs transformuoti – esant būtinybei konteinerius galima panaudoti kitoms reikmėms, padidinti ar pamažinti jų kiekį.

Kad būtų patenkintas poreikis, naujuose nakvynės namuose numatoma apie 50 laikino apnakvindinimo vietų. Nakvynės namuose bus ne tik galimybė pernakvoti, bet ir nusiprausti, išsiskalbti drabužius. „Tai pirmas tokio pobūdžio objektas Lietuvoje, kuriame bus teikiamos kompleksinės paslaugos be namų likusiems žmonėms. Nakvynės namuose bus įrengtos gyvenamosios patalpos, skalbyklos, virtuvė, sanitariniai mazgai ir administracinės patalpos, – pasakojo S. Budinas. – Tokia kompleksinė paslauga yra tikrai reikalinga – turime rūpintis visais miestiečiais, kurie gyvena Klaipėdos mieste“. Patalpos taip pat bus pritaikytos ir neįgaliesiems.

Naujų nakvynės namų atsiradimas Klaipėdoje ne tik pagerins miesto gyventojų socialinę gerovę bei saugumą, bet gerokai palengvins darbą ir medikų bendruomenei – iki šiol visi be namų likę žmonės pirmiausia buvo pristatomi į gydymo įstaigas.

Pagal sutartį saugios nakvynės modulių projektavimo ir rangos darbų vertė – 477 tūkst. eurų. Per artimiausius 4 mėn. vyks projektavimas, o statybos darbus numatyta atlikti per 12 mėn., tad jau 2018 m. žiemos sezoną planuojamas nakvynės namų atidarymas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading