Pradžia
Lt En

MOKSLEIVIAMS – KONKURSAS „MYLIU ŠVARIĄ KLAIPĖDĄ“

MOKSLEIVIAMS – KONKURSAS „MYLIU ŠVARIĄ KLAIPĖDĄ“

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija moksleivius kviečia dalyvauti konkurse-viktorinoje „Myliu švarią Klaipėdą – 2017“. Taip siekiama skatinti ekologinį sąmoningumą, be viso kito motyvuojant konkurso dalyvius ir finansiškai.

Renginyje kviečiamos dalyvauti visų amžiaus grupių komandos iš Klaipėdos bendrojo lavinimo mokyklų, o nugalėtojams atiteks piniginiai prizai: už 1 vietą – 800 eurų, už 2 vietą – 600 eurų, už 3 vietą – 500 eurų.

„Jau ne pirmą kartą tokia forma kviečiame augančią klaipėdiečių kartą domėtis atliekų tvarkymo, ekologinės gyvensenos aktualijomis. Kaip parodė patirtis, konkursas yra puikus būdas pagilinti, pasitikrinti žinias ir tuo pačiu laimėti solidų prizą, kuris paįvairina laimėjusios visos klasės laisvalaikį, atostogas ar kitas pramogas“, - pasakojo Rasa Jievaitienė, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Aplinkos kokybės skyriaus vedėja.

Konkursas-viktorina skirstomas į 3 dalis pagal amžiaus grupes. Atskirai rungsis 1–4, 5–8, 9–12 klasių mokiniai. Kiekviena mokykla į viktoriną galės deleguoti po 3 komandas, kurias sudarys 3–5 moksleiviai.

Iki kovo 24 dienos mokyklos gali registruoti komandas dalyvauti konkurse, o balandžio 4–6 dienomis vyks viktorina, kurioje bus išaiškinti geriausi Klaipėdos jaunieji ekologijos žinovai. Beje, viktorinos dalyvių skaičius ribotas – bus leidžiama susirungti tik 15 komandų, tad konkurse-viktorinoje galės dalyvauti pirmieji užsiregistravusieji.

Registracija vykdoma el. paštu agne@rsvprojektai.lt, o visa informacija apie konkursą-viktoriną teikiama telefonu 8627 70483.

Daugiausiai balų surinkusios klasių komandos bus paskelbtos nugalėtojomis ir kartu su jų atstovais bus pakviestos į baigiamąjį renginį, vyksiantį balandžio pabaigoje.

Suburkite komandą, ruoškitės ir viktorinos dieną įrodykite, kad esate geriausi!

Konkurso nuostatai čia.

 

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading