Pradžia
Lt En

„MUZĖ VEŽA“ KVIEČIA Į KELIONĘ LAIKU!

„MUZĖ VEŽA“ KVIEČIA Į KELIONĘ LAIKU!

Liepos 19 dieną, trečiadienį, 10 maršruto autobuse, 11.10 val. nuo Menų fakulteto stotelės prasidės rožinio MUZĖS autobuso kelionė laiku, kurios metu bus pristatyta projekto MUZĖ VEŽA trečioji, Laikrodžių muziejaus interaktyvi ekspozicija, kuri veiks iki šių metų pabaigos.

Klaipėdos laikrodžių muziejus, pagal savo specifiką vienas iš retesnių muziejų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje MUZĖ VEŽA autobuse pristatys unikalią - interaktyvią laiko bei matavimo vienetų: senovinių kalendorių, saulės, vandens, ugnies, smėlio laikrodžių - ekspoziciją.

Vidaus ekspozicijos atidarymo metu autobuso keleiviai turės galimybę dalyvauti specialioje klausimų – atsakymų viktorinoje ir sužinoti daug įdomių, nežinomų faktų apie laiką, matavimo vienetus, išsitraukti savo dienos sentenciją bei laimėti edukacijas grupėms arba nemokamus apsilankymus Laikrodžių muziejuje.  Autobuse įrengta muziejaus ekspozicija žaismingais paveikslėliais atkreips keleivių dėmesį į tai, kas mūsų dienomis vertingiausia - laiką. Ekspozicijoje – stilizuoti horoskopo ženklai, laiko ratas, pildantis svajones ir daugybė magiškų žodžių, faktų, palyginimų, užduočių, rebusų, susijusių su laiku. Visi ryt keliaujantys 10 maršruto autobusu taps ekspozicijos pristatymo dalyviais ir bus apdovanoti MUZĖ VEŽA specialiaisiais ženkliukais.

Prieš savaitę buvo pristatyta Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus, o balandžio mėnesį - Lietuvos Jūrų muziejaus autobusų vidaus ekspozicijos. Visai netrukus laukia geltonojo MUZĖS autobuso, t.y. Prano Domšaičio galerijos vidaus ekspozicijos atidarymas.

Nuo gegužės iki pat rugsėjo, kartą per mėnesį, MUZĖ VEŽA kviečia ieškoti muziejų autobusų stotelėse, kuriose vyksta spalvingos edukacinės provokacijos. Rudenį projektas „MUZĖ VEŽA“ skirtinguose miesto rajonuose surengs 4 renginius vietos bendruomenėms bei svečiams. Renginiuose bus pristatomos konkrečiam Klaipėdos rajonui aktualios miesto istorijos muziejinės vertybės ar paveldo objektai.

„MUZĖ VEŽA“ tai – projektas, kuris jungia keturis Klaipėdos muziejus: Lietuvos jūrų, Mažosios Lietuvos, Laikrodžių ir Prano Domšaičio galeriją. MUZĖ VEŽA autobusai – keleivinio miesto transporto dalyviai, ne tik vežantys miestiečius nustatytais maršrutais, bet ir savo keleivius paverčiantys muziejų lankytojais.

Projektą iš dalies finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė pagal programą „Klaipėda - Lietuvos kultūros sostinė 2017“ .

 

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading