Pradžia
Lt En

Balsuokite už pasiūlytas seniūnaičių kandidatūras

Balsuokite už pasiūlytas seniūnaičių kandidatūras

Skelbiamas balsavimas už ankstesniame seniūnaičių rinkimų etape pasiūlytas seniūnaičių kandidatūras tose seniūnaitijose, kuriose per pirmąjį etapą nebuvo pasiūlyti seniūnaičiai.  Elektroninis balsavimas vyks nuo balandžio 11 iki balandžio 30 d. įskaitytinai.  Atiduoti savo balsą galima savivaldybės interneto svetainėje elektroniniu būdu adresu https://gyventojams.klaipeda.lt/ .

Atkreipiame dėmesį, kad dėl pasikeitusių Seniūnaičių rinkimų procedūrų už kandidatus raštu bus galima balsuoti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijoje, liepų g. 11 Klientų informavimo skyriuje ir Taikos prospekte 52C pirmadienio – ketvirtadienį  8:00 – 12:00 ir 12:45 – 17:00 val., penktadienį 8:00 – 12:00 ir 12:45 – 15:45 val.. Balsavimas raštu prasidės nuo gegužės 2 d. ir tęsis iki gegužės 13 d. įskaitytinai.

Klaipėdiečiai buvo kviečiami siūlyti kandidatus į seniūnaičius iki kovo 19 d. Kandidatu į seniūnaičius galėjo būti siūlomi pilnamečiai gyventojai, deklaravę gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jų kandidatūra siūloma. Kovo 28 d. įvyko seniūnaičių rinkimų komisijos posėdis, kuriame buvo patvirtintas galutinis kandidatų sąrašas. Dabar iš pasiūlytų kandidatūrų klaipėdiečiai kviečiami išrinkti seniūnaičius, kurie ir eis pareigas visą ketverius metus truksiančią kadenciją. Atiduoti savo balsą galima savivaldybės interneto svetainėje elektroniniu būdu, paspaudus nuorodą https://gyventojams.klaipeda.lt/ . Balsuoti galima tik už savo gyvenamosios vietos kandidatą į seniūnaičius.

Seniūnaitis gyventojų renkamas ketveriems metams. Seniūnaitis yra tarsi jungiamoji grandis tarp savivaldybės, bendruomenės ir kitų institucijų. Iš viso Klaipėdos mieste yra 56 seniūnaitijos.

Naujai išrinktų seniūnaičių sąrašo paskelbimas planuojamas birželio 7 d. Jei seniūnaičiai bus išrinkti ne visose seniūnaitijose, į laisvas likusias vietas bus organizuojami pakartotiniai rinkimai.

Kandidatų sąrašas:

Eil. Nr.

Seniūnaitija

Kandidatai į seniūnaičius

1.

Alksnynės

Rita Borta

2.

Girulių

Tomis Paulauskas

3.

Klaipėdos vandens

Vilija Malakauskienė

4.

Rimkų

Ieva Kazlauskienė

5.

Žaliakalnio

Sigita Sidabrienė

6.

Želmenėlio

Robertas Budginas

7.

Vėtrungės

Aina Jokubaitė-Assaf

8.

Žilvičio

Virginija Ruokienė

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content