Pradžia
Lt En

Baltijos pr. estakada: atidarymas šiek tiek vėliau

Baltijos pr. estakada: atidarymas šiek tiek vėliau

Baltijos pr. estakada bus atidaryta kiek vėliau nei planuota. Įvertinus situaciją, nutarta, kad būtina paplatinti prieš estakadą Vilniaus plente įrengtą laikiną įsukimą. Šiuos darbus planuota atlikti savaitgalį, tačiau dėl oro sąlygų nebuvo galimas asfaltavimas.

„Įvertinę situaciją vietoje, atkreipėme dėmesį, kad laikinas įsukimas, kuriuo eismo apribojimų zonoje į kitą eismo juostą turės pervažiuoti vairuotojai, yra per siauras didelėms transporto priemonės, pavyzdžiui, vilkikams. Skubiai susisiekus su už šį ruožą atsakinga Lietuvos automobilių kelių direkcija, sutarta, kad įsukimas bus paplatintas, tai turėtų būti padaryta netrukus. Tokių veiksmų imtasi pačių vairuotojų patogumui, kadangi per siauras įsukimas būtų dar labiau komplikavęs eismą“, –  sako Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

Tikimasi, kad įsukimas bus paplatintas artimiausiu metu. Kol to nebus padaryta, savivaldybė nesutinka, kad būtų pradėta geležinkelio viaduko rekonstrukcija Vilniaus plente ir ribojamas eismas minėtame ruože. Būtent dėl Lietuvos automobilių kelių direkcijos planuojamos viaduko rekonstrukcijos buvo skubinamas Baltijos pr. estakados atidarymas.

Atsižvelgus į artėjančius geležinkelio viaduko rekonstrukcijos darbus ir komplikuotą įvažiavimą į miestą, Klaipėdos valdžia priėmė sprendimą – atlikti dalinį Baltijos prospekto estakados darbų pridavimą ir atverti eismą estakada. Tikimasi, kad atidarius eismą estakada, automobilių srautas bent dalinai sumažės. Data, kada bus pradedama viaduko rekonstrukcija bei atidaryta estakada, bus patikslinta artimiausiomis dienomis.

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content