Pradžia
Lt En

Gatvių remontas Klaipėdoje

Joniškės g. II etapo rekonstravimo darbų metu eismas bus visiškai uždarytas Joniškės g. dalyje nuo Klemiškės g. iki Liepų g., o nuo birželio 26 d. eismas bus uždarytas tik nuo Jaunystės g. iki Liepų g. Eismas Joniškės g., vykstant nuo miesto pusės, vyks Klemiškės., Rūko g., Jaunystės g. į Liepų g. ir atvirkščiai, taip pat Palanga–Klaipėda plentu įvažiuojant į Klemiškės g. Piko valandomis (7.30–9.00) eismas bus apribotas nuo Liepų g. kairės posūkio sukimas į Jaunytės g. Važiuojantiems keleiviniu transportu eismas vyks Joniškės g. įvažiuojant į Jaunytės g., tik bus eismas apribojimas reguliuojamu šviesoforu. Liepų g. ir Joniškės g. sankryžoje darbai vyks trumpalaikiais apribojimais, eismas vyks ne visomis eismo juostomis.

Eismas bus visiškai uždarytas vakarinėje Šilutės pl. kelio atkarpoje. Visas eismas bus perkeliamas į kitą važiuojamąją kelio dalį (rytinę pusę), nuo Tilžės g. transportas judės viena eismo kryptimi, o vykstant nuo pietinės miesto dalies vietoj trijų eismo juostų eismas vyks dvejomis juostomis. Eismo persirikiavimas (pakitimas) prasidės Sendvario žiedinėje sankryžoje ir baigsis prieš Kauno g. apsisukime.

Važiuojantiems keleiviniu transportu esama stotelė vakarinėje kelio pusėje bus laikinai perkeliama į rytinę kelio atkarpą. Visi eismo apribojimai bus pažymėti horizontaliais ir vertikaliais kelio ženklinimais ir ženklais (atitvarai, stulpeliai).

Prie Šilutės pl. 2 pastato automobilių aikštelės laikinas privažiavimas bus užtikrintas iš prekybos centro „Lidl“ aikštelės privažiavimo, o prie pastatų Šilutės pl. 4A ir 4B laikinu privažiavimu iš Paryžiaus Komunos g. ir kiemo vidinio privažiavimo. Taip pat lygiagrečiai vyks statybos darbai pačioje Sendvario žiedinėje sankryžoje su apribojimais trečiojoje eismo juostoje. Visi kiti apribojimai ir apylankos pavaizduotos pridedamoje schemoje.

Šie išvardyti eismo pakitimai preliminariai planuojami nuo kovo 15 d. iki birželio 15 d.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content