Pradžia
Lt En

Kelionei į Vilnių liko tik Klaipėdos autobusai

Kelionei į Vilnių liko tik Klaipėdos autobusai

Išskyrus „Klaipėdos autobusų parką“ kiti Lietuvos vežėjai dėl karantino nutraukė keleivių pervežimus tarpmiestiniais maršrutais. Tad per autobusų stotį keliaujantys iš Vilniaus ar Kauno į pajūrį bei atgal gali naudotis tik vieno vežėjo – UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ paslaugomis.

„Mes taip pat sumažinome reisų skaičių, tačiau kol kas rytais 5.40 ir 8.00 išvažiuojame į Vilnių, o 9.40 ir 11.50 į Kauną. Popiet šie autobusai parveža keleivius į Klaipėdą“, - pasakojo Vaidas  Ramanauskas, UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ generalinis direktorius.

Dėl koronaviruso plitimo grėsmės Klaipėdos autobusų stotyje dirba ne visos tarnybos. Keleivių laukimo salė atidaryta nuo 7 iki 19 valandos, budi apsauga, valytojos reguliariai atlieka patalpų dezinfekciją, bet neveikia siuntų tarnyba ir kasos. Bilietus kelionei reikia įsigyti internetu https://www.autobusubilietai.lt/ arba autobuse iš vairuotojo.

Kelionėje taip pat laikomasi karantino taisyklių: keleiviai sodinami į kas antrą sėdynę, siekiant tarp jų išlaikyti 2 metrų atstumą. Po kiekvienos kelionės autobusas yra dezinfekuojamas.

„Keleivių šiuo metu tirai nedaug, bet gyvenimas visiškai nesustojo, ir, kol jausime bent  minimalų poreikį, vešime, dirbsime. Esame  socialiai atsakinga, o ne tik pelno siekianti bendrovė“, - sakė V. Ramanauskas.

Be tarpmiestinių maršrutų į Vilnių ir Kauną šiuo metu „Klaipėdos autobusų parkas“ dar veža keleivius į priemiesčius bei vykdo vietinius pervežimus Klaipėdos mieste.

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content