Pradžia
Lt En

Klaipėdiečio kortelė – vis populiaresnė

6
Klaipėdiečio kortelė – vis populiaresnė

Galimybe užsisakyti Klaipėdiečio kortelę jau pasinaudojo 5480 Klaipėdos miesto gyventojų. Įvairių nuolaidų kultūros, sporto įstaigose, laisvalaikio praleidimo vietose suteikiančią kortelę gali gauti kiekvienas pilnametis, kuris yra deklaravęs gyvenamąją vietą Klaipėdos mieste. Kortelė suteikiama nemokamai.

 „Džiugina klaipėdiečių aktyvumas ir noras turėti savo miesto kortelę, kurioje šiuo metu – beveik trijų dešimčių paslaugų tiekėjų pasiūlymai. Tikimės, kad nuolaidų sąrašas vis ilgės, kviečiame miesto verslą dar aktyviau jungtis prie šios iniciatyvos ir pateikti patrauklių pasiūlymų savo miesto gyventojams“, – ragina Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

Savivaldybė tarybos sprendimu suteikia nuolaidas pavaldžiose įstaigose – 25 procentų nuolaida su Klaipėdiečio kortele taikoma Klaipėdos koncertų salės, Kultūrų komunikacijų centro, Mažosios Lietuvos istorijos, Pilies, Kalvystės muziejų, Žvejų rūmų renginiams, o įsigyjant plaukimo abonementą „Gintaro“ sporto centre, galima apsilankyti baseine 11 kartų vietoje 8 kartų už 9 eurus. Taip pat suteikiama 50 eurų nuolaida viešojo transporto metiniam bilietui. Fizinę (plastikinę) Klaipėdiečio kortelę galima naudoti ir kaip viešojo transporto elektroninį bilietą. Kaip ir dabartinį elektroninį bilietą, Klaipėdiečio kortelę galima pildyti pinigais, pirkti mėnesinius, kartinius ir kitus viešojo transporto bilietus bei priglaudus prie skaitytuvo autobuse atsiskaityti už keliones.

Klaipėdiečio kortelė yra ir fizinė, ir virtuali. Daugeliu atvejų norint pasinaudoti siūlomomis nuolaidomis pakanka virtualios kortelės, fizinė kortelė aktuali norintiems ja naudotis kaip viešojo transporto bilietu arba nesinaudojantiems išmaniaisiais telefonais su interneto ryšiu. Tas pats naudotojas gali turėti ir fizinę, ir virtualią kortelę, arba kurią nors jų vieną pasirinktinai. Fizinę kortelę yra užsisakę 3400 klaipėdiečių.

Paprasčiausia kortelę (tiek virtualią, tiek fizinę) užsisakyti internetu, platformoje kortele.klaipeda.lt, čia taip pat galima matyti ir siūlomų nuolaidų sąrašą. Neturintys galimybės naudotis internetu, fizinę kortelę gali užsisakyti Savivaldybės klientų aptarnavimo centre Taikos pr. 52C.

Užsisakius virtualią Klaipėdiečio kortelę, interneto platformoje ji sukuriama iškart ir, jei naudotojui pakanka virtualios kortelės, nuolaidomis daugeliu atvejų galima pradėti naudotis nieko nelaukiant. Perkant bilietus į Koncertų salės, Kultūrų komunikacijų centro, Mažosios Lietuvos istorijos, Pilies, Kalvystės muziejų, Žvejų rūmų renginius per bilietai.lt sistemą, nuolaidos pradedamos taikyti kitą darbo dieną.

Tiems klaipėdiečiams, kurie nori turėti fizinę (plastikinę) kortelę, užsisakius teks luktelėti, kol ji bus pagaminta. Atsiimti pagamintas fizines korteles galima klientų aptarnavimo centre Taikos pr. 52C.

Išsamiau apie tai, kaip užsisakyti klaipėdiečio kortelę: https://www.youtube.com/watch?v=oi863RFI9ko

Apie kortelę trumpai:

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content