Pradžia
Lt En

Pradedamas viešinimo paslaugų auditas

Pradedamas viešinimo paslaugų auditas

Klaipėdos miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba, vykdydama Savivaldybės tarybos patvirtintą metinį veiklos planą, pradeda planinį auditą „Viešinimo paslaugų įsigijimas Savivaldybėje ir kontroliuojamose įmonėse“. Audito laikotarpis apima 2018–2019 metus, esant poreikiui – ir ankstesnius laikotarpius.

Anot Savivaldybės vadovų, šis auditas bus puiki proga gauti nepriklausomą viešųjų ryšių srities įvertinimą.

„Viešinimo sritį neretai bandoma apipinti įvairiais gandais, tad šis auditas bus puiki proga visuomenei sužinoti atsakymus į visus klausimus, kartu pasitarnaus ir Savivaldybei tobulinant veiklą. Po Savivaldybės struktūros pertvarkos viešųjų ryšių sritis nuo šių metų balandžio yra perduota mero institucijai, tad pradedant veiklą, auditorių išvados padės įvertinti administracijoje nueitą kelią ir patobulinti tuos aspektus, kuriuos rekomenduos kontrolieriai“, – teigia Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Audito metu bus vertinama, ar Savivaldybės administracijoje ir Savivaldybės kontroliuojamose įmonėse viešinimo paslaugos įsigytos vadovaujantis teisės aktais, ar šių paslaugų teikimas nebuvo numatytas darbuotojų funkcijose.

„Esame pasirengę teikti visą reikalingą informaciją ir dokumentus. Laikotarpiu, kurį apima auditas, keitėsi ir administracijos vadovai, ir darbuotojai, todėl sulaukti profesionalios analizės ir įvertinimo yra labai svarbu tiek šioje, tiek kitose srityse. Tik identifikuodami tobulintinus aspektus, galime judėti į priekį ir surasti vis efektyvesnių bei laikmečio poreikius atitinkančių veiklos formų“, – sako Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

Kontrolės ir audito tarnyba informuoja, kad auditą numatoma atlikti iki birželio 30 d.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content