Pradžia
Lt En

Trūksta vietų testavimui: paprasčiau pasiskiepyti

Trūksta vietų testavimui: paprasčiau pasiskiepyti

Nors testavimo dėl COVID-19 ligos pajėgumai Klaipėdoje padidinti, ženkliai išaugus šios paslaugos poreikiui, daliai gyventojų vietos tenka laukti po savaitę ir daugiau.  Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sako, kad miestas jau nebegali skirti daugiau pajėgumų testavimui organizuoti – šiai funkcijai pasitelkus dar daugiau medikų, būtų ypač sudėtinga užtikrinti kitų sveikatos priežiūros paslaugų teikimą. Taip pat pastebima, kad galiojant tvarkai, kai testuotis galima bet kurioje savivaldybėje, daugiau nei trečdalis į Klaipėdos mobilų punktą atvykstančiųjų yra ne klaipėdiečiai.

 „Pirmiausia testavimą siekiame užtikrinti tiems, kurie jaučia koronavirusui būdingus simptomus arba turėjo didelės rizikos sąlytį. Tuo metu tuos, kuriems testavimas reikalingas dėl darbo, labai rimtai kviečiame dar kartą apsvarstyti galimybę skiepytis – ne tik išvengsite nepatogumų dėl nuolatinio testavimosi, bet ir būsite saugesni. Vakcinavimui sudaromos visos sąlygos – skiepijama ir vakcinavimo centre, ir mobiliajame autobusiuke, ir vaistinėje. Vakcinų taip pat yra pakankamai, pritrūkstame tik „Janssen“, kurios gauname mažiausiai ir kuri pastaruoju metu tapo ypač populiari tarp besiskiepijančių ir greičiausiai baigiasi, tačiau šiomis dienomis Klaipėda laukia naujos šios vakcinos siuntos, tad pačiu artimiausiu metu bus galima rinktis iš visų vakcinų,– sako Klaipėdos meras.

Skiepytis nepageidaujantys, tačiau vietos norimu laiku testavimui mobiliajame punkte negaunantys gyventojai, darbdaviui gali pateikti ir privačioje laboratorijoje atlikto testo rezultatą.

Tiems, kurie apsisprendė skiepytis, primename apie vakcinavimo galimybes Klaipėdoje. Pasiskiepyti galima:

  • Vakcinacijos centre Kretingos g. 36 (LCC tarptautinio universiteto patalpose). Darbo laikas: I-V 8-20 val.; VI 9-12 val., VII nedarbo diena. Registracija internetu koronastop.lt arba tel. 1808. Be registracijos atvykti galima kiekvieną darbo dieną nuo 13 iki 15 val., ketvirtadieniais – visą dieną. Vakciną pasirinksite registruodamiesi. Atvykus be registracijos renkamasi iš tuo metu turimų ir laisvų likusių vakcinų. 
  • Skiepų autobusiuke. Šią savaitę išvykos planuojamos rugpjūčio 4-7 d. Artimiausia data ir vieta, kur lankysis skiepų autobusiukas: rugpjūčio 4 d. 15-19 val. prie Žardės „Iki“ prekybos centro (Taikos pr. 115, Klaipėda). Vakcinos „Janssen“, „Comirnaty“ („Pfizer“). Detalesnė informacija apie vakcinaciją vėlesnėmis dienomis bus paskelbta artimiausiu metu. Išankstinės registracijos nereikia.
  • Nacionalinio kraujo centro palapinėje arba autobusiuke prie LIDL parduotuvės. Skiepijama pirmadieniais ir antradieniais prie vis kitos LIDL parduotuvės. Šį pirmadienį ir antradienį vakcinuojama prie LIDL parduotuvės Smiltelės g. 19, visų norinčiųjų laukiama nuo 11 iki 16 val. Vakcina „Janssen“. Išankstinės registracijos nereikia.
  • „Eurovaistinėje“ (Klaipėdos Akropolis, Taikos pr. 61). Vakcinuojama kiekvieną sekmadienį, 10-18 val. Registracija internetu koronastop.lt arba tel. 1808. Vakcina „Comirnaty“ („Pfizer“).

 

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content