Pradžia
Lt En

Ugdymo įstaigos įpareigotos užtikrinti statutinių pareigūnų ir medikų vaikų priežiūrą

Ugdymo įstaigos įpareigotos užtikrinti statutinių pareigūnų ir medikų vaikų priežiūrą

Klaipėdos miesto savivaldybės direktoriaus š.m. kovo 23 d. įsakymu „Dėl vaikų priėmimo į Klaipėdos miesto ugdymo įstaigas, įgyvendinančias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas karantino laikotarpiu“ nustatyti kriterijai, kuriais vadovaujantis vaikai karantino laikotarpiu priimami į Klaipėdos miesto ugdymo įstaigas.

Įsakymu nustatyta, kad išskirtiniu atveju į ugdymo įstaigas priimami medicinos darbuotojų bei statutinių pareigūnų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai, užtikrinant jų priežiūrą, kai nėra galimybių vaikus prižiūrėti artimiesiems. Nustatyta, kad vaikų maitinimas ugdymo įstaigoje užtikrinamas iš namų atsineštu maistu.

Ugdymo įstaigų vadovams pavesta užtikrinti savo įstaigos vaikų priežiūrą, nepriklausomai nuo vaikų skaičiaus. Taip pat – pasirašyti laikinas paslaugų teikimo sutartis, kuriose nurodomas vaikų maitinimo būdas, išvardijami draudžiami į įstaigą atnešti vaikų maitinimui skirti maisto produktai. Nustatyta grupėse vienu metu ugdyti ir prižiūrėti ne daugiau kaip 5 vaikus. Įstaigų vadovai turi organizuoti vaikų ugdymą nemokamai nuo 7 val. iki 19 val., jeigu yra toks poreikis, ir kasdien informuoti Švietimo skyrių apie vaikus, kuriems įstaigoje užtikrinama priežiūra.

Švietimo skyriaus duomenimis, kovo 25 d.  Klaipėdoje pagal šį įsakymą priežiūra ugdymo įstaigose buvo užtikrinta 2 vaikams, jie lanko skirtingas ugdymo įstaigas.

 

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content