Pradžia
Lt En

Rugsėjo mėnesį Klaipėdoje vyks akcija „Apsaugok mane“

Rugsėjo mėnesį Klaipėdoje vyks akcija „Apsaugok mane“

AB „Lietuvos draudimas“, vykdydamas akciją „Apsaugok mane“, 20-tąjį kartą apdraudė Klaipėdos miesto mokinius. Ilgiausiai šalyje gyvuojanti socialinė akcija „Apsaugok mane“ šiemet pasitinka 20-tąjį rudenį. Visoje Lietuvoje, taip pat ir Klaipėdos miesto savivaldybėje, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo mėnesiu.

Nutikus nelaimei – nemokamas draudimas

Akcijos „Apsaugok mane“ iniciatorė – didžiausia draudimo bendrovė AB „Lietuvos draudimas“ – kaip ir kasmet visus Klaipėdos miesto mokinius visam rugsėjui apdraus asmens draudimu. Draudimas galios visoje Lietuvoje ištisą parą, jei pėsčiomis keliaujantis mokinys nukentės eismo įvykyje. Dovanojamo draudimo suma – 5 tūkstančius eurų. 

„Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną, o dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Svarbiausia, kad, nutikus nelaimei kelyje, jie žinotų, jog gali kreiptis į mus dėl patirtos žalos atlyginimo“, – sako AB „Lietuvos draudimo“ Klaipėdos skyriaus vadovas Dovaldas Kušlikis.

Pasirūpins saugiomis perėjomis

Klaipėdos miesto savivaldybės darbuotojai prie mokyklų esančias perėjas paženklins ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų.

„Svarbiausia mūsų, suaugusiųjų, rudens pamoka – apsaugoti vaikų, mokinių keliones, kad namus ir mokyklą jie pasiektų saugūs ir sveiki. Mažieji eismo dalyviai, neretai po ilgųjų vasaros atostogų išsiblaškę ir mažiau atidūs, todėl visus vairuotojus tradiciškai kviečiame vairuoti atsargiau, o tėvelius – priminti vaikams, kaip saugiai pereiti gatvę“, – sako AB „Lietuvos draudimo“ Klaipėdos skyriaus vadovas Dovaldas Kušlikis

Svarbu nedelsiant kreiptis

AB „Lietuvos draudimas“ apdraudžia visus mokinius, kurie keliauja pėsčiomis ar važiuoja dviračiu. Patekus į eismo įvykį, tėvai ar globėjai kviečiami apie tai iš karto pranešti AB „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828. Užregistravus įvykį, bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau.

Iš viso nuo akcijos pradžios į AB „Lietuvos draudimą“ kreipėsi 93 nukentėjusių mokinių tėvai. Atlyginta žala siekia daugiau nei 40 tūkstančių eurų.

Taip pat jau trečius metus iš eilės AB „Lietuvos draudimas“ padovanos daugiau nei 12 tūkstančių šviesą atspindinčių liemenių saugesnėms pradinių klasių mokinių išvykoms. 2017–2018 metais tokiomis liemenėmis buvo aprūpinti net 212 mokinių. Šiemet jas gaus dar 11 rajonų pradinukai. Iš viso AB „Lietuvos draudimas“ jau padovanojo daugiau nei 34 tūkstančius šviesą atspindinčių liemenių pradinių klasių mokiniams.

AB „Lietuvos draudimo“ inicijuojama akcija „Apsaugok mane“ vyksta nuo 2000-ųjų metų ir yra tapusi rudenine tradicija. Skaičiuojama, kad šiemet Lietuvos miestuose ir miesteliuose specialiu akcijos ženklu bus paženklinta apie tūkstantį prie mokyklų esančių perėjų, o AB „Lietuvos draudimas“ iš viso apdraus daugiau kaip 320 tūkstančių mokinių. Akcijos metu planuojama imtis ir kitų saugaus eismo priemonių, kurios padėtų mažinti avaringumą Lietuvos keliuose.

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams