Pradžia
Lt En

ŠEIMŲ, AUGINANČIŲ VAIKUS SU SUNKIA NEGALIA, DĖMESIUI

ŠEIMŲ, AUGINANČIŲ VAIKUS SU SUNKIA NEGALIA, DĖMESIUI

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, įgyvendindama Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2017 metais tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro, 2017 m. papildomai planuoja įgyvendinti būstų pritaikymą neįgaliems vaikams, kuriems teisės aktų nustatyta tvarka yra nustatytas sunkus neįgalumo lygis ir specialusis nuolatinės slaugos poreikis.

Dėl šios paramos asmenys turi kreiptis į Socialinės paramos skyrių, adresu Vytauto g. 13, 106 kab. (1 aukštas), tel. 39 63 12, iki š. m. rugpjūčio 15 d. ir pateikti laisvos formos prašymą, neįgaliojo pažymėjimą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei laisvos formos rašytinį būsto savininko sutikimą leisti pritaikyti būstą.

Atkreipiame dėmesį, kad asmenims, jau pasinaudojusiems šia parama, būstas gali būti naujai pritaikomas ne anksčiau kaip po 10 metų nuo paskutiniojo sprendimo pritaikyti būstą pagal Būsto pritaikymo neįgaliesiems programą.

 

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading