Pradžia
Lt En

Vyko renginys „Ar saugu Klaipėdos mieste?“

Vyko renginys „Ar saugu Klaipėdos mieste?“

Ar saugiai jaučiasi Klaipėdos gyventojai? Ar suvokia galimas grėsmes? Kaip supranta savo ir valstybės saugumą? Kokių veiksmų imtųsi įvykus nelaimei?

Šie ir kiti klausimai liepos mėnesį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus pareigūnus kartu su Klaipėdos miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Administracinės veiklos poskyrio darbuotojais paskatino dalyvauti civilinės saugos viešinimo renginyje „Ar saugu Klaipėdos mieste?“.

Akivaizdu, kad siekiant geresnių rezultatų visuomet padeda bendradarbiavimas su kitomis institucijomis bei įsitraukimas į bendrą veiklą. Todėl nuoširdžiai džiaugėmės, kad Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos verbuotojai, dalyvaudami Pajūrio regione verbavimo renginiuose, sutiko bendradarbiauti kartu šviečiant visuomenę saugumo klausimais.

Temų pokalbiams su miestiečiais netrūko, nes grėsmių sąvoka žmonių sąmonėje siejama ne tik su karu, bet ir su gamtinėmis nelaimėmis, žmogaus sukeltais įvykiais, epidemijomis, terorizmu ir kt. Vis dėlto vykdoma apklausa, parodė, kad ne visi gyventojai jaučiasi saugūs, be to, nepakankamai turi žinių apie mieste esančius kolektyvinės apsaugos statinius, pavojingus objektus bei gyventojų perspėjimą ir informavimą mobiliosiomis žinutėmis, todėl tokių viešinimo renginių tikslingumas akivaizdus.

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams