Pradžia
Lt En

Praneškite apie problemą mieste

Norėdami užregistruoti problemą, prisijunkite.
Problemų sąrašas
Kategorija
sankryžoje, nešviečia raudonas šviesoforo signalas. Būsena Įvykdyta Kur kreiptis saugaus eismo klausimu Klipėdos mieste, kad neruguliuojama sankryža būtų įtraukta į saugaus eismo komisijos svarstytinus klausimus perdarant sankryžą į reguliuojamą šviesaforu? Kalba eina apie Liepų-Jaunystės-Arimų gatvės sankryža,... Būsena Įvykdyta Jau pusmetį šalia konteinerių numesti guli čiužinys ir klozetas. Pravažiuojantys darbuotojai niekaip nesurenka šių daiktų. Būsena Nagrinėjama Sulaužytas užlipimas vaikų žaidimų aikštelėje Būsena Įvykdyta Sveiki. Vėl yra patrauktas stulpelis ar atitvėrimas, kad mašinos negalėtų patekti į rekontsruotą žardė pėsčiųjų aikštę, kuri yra skirta pėstiesiems. Tai kokie turi būti nekokybiški tie kuoliukai jei juos laisvai patraukia į šoną. Ant vielutės... Būsena Nagrinėjama Daukanto g. 4 nėra šalto ir karšto vandens. 2020-07-13 atliekant šildymo sistemos hidraulinius bandymus Klaipėdos mieste name įvyko vandentiekio sistemos avarija - vandeniu buvo užpilti viršutiniai namo butai. Palėpeje esantys vamzdynai šiuo metu... Būsena Įvykdyta Neprižiuriama žole. Ir šalia Baltijos pr45 namo bendrija irgi neprižiūri savo žalios vejos territorij. Būsena Registruota Neprižiuriama žole. Ir šalia Baltijos pr45 namo bendrija irgi neprižiūri savo žalios vejos territorij. Būsena Nagrinėjama Neprižiuriama žole. Ir šalia Baltijos pr45 namo bendrija irgi neprižiūri savo žalios vejos territorij. Būsena Registruota Neprižiuriama žole. Ir šalia Baltijos pr45 namo bendrija irgi neprižiūri savo žalios vejos territorij. Būsena Registruota
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams