Pradžia
Lt En

Antano Garjono tapybos darbų paroda „Dabarties nuotaikos“

I.  Kanto viešosios bibliotekos  Meno skyrius

2022 m. lapkričio 5 dieną, šeštadienį, 13.00 val. atidaroma Antano Garjono tapybos darbų paroda „Dabarties nuotaikos“ Klaipėdos miesto  savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios  bibliotekos Meno skyriaus galerijoje ( J. Janonio g. 9).

Parodos eksponavimo laikas iki 2022 11 30 d.

Antano Garjono tapybos nepavadinsi abstrakčia, jo tapybos darbuose įžvelgiamos figūros ar bent jau užčiuopiami jų kontūrai, tačiau, reikia pripažinti, kad menininko tapyba darosi vis abstraktesnė. Vis dažniau atsisakydamas siužetiškumo, tapytojas savo drobėse žongliruoja tik spalva ir forma. Kurį laiką Antano tapyboje vyravusius ramesnius spalvų tonus dabar keičia ryškūs sodrių spalvų deriniai ir netikėtos vaiskių spalvų improvizacijos. Bet menininkas puikiai suvaldo įsišėlusias spalvas ir drobėje išgauna harmoningą kolorito skambesį.

Aliejinė A. Garjono tapyba išsiskiria monumentaliomis geometrizuotomis formomis, ekspresyvia pastoziška tapymo maniera, sodria spalvine gama bei asociatyvia menine kalba.

Savo didelio formato drobėse dailininkas meistriškai transformuoja ir abstrahuoja gamtos ar urbanistinius peizažus. Pastaruoju metu Antano drobėse vis dažnesni ir jūriniai peizažai bei Klaipėdos vaizdai.

 Apie personalines, grupines, tarptautines A. Garjono parodas daugiau informacijos: www.biblioteka.lt

Laukiame apsilankant lapkričio 5 dieną 13.00 val. Meno skyriaus galerijoje (J. Janonio g. 9).

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content