Skip to content
Pradžia
Lt En De Ru

Bibliotekos kalėdinė akcija „Knyga – dovana“

Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto viešoji biblioteka

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka 2021 gruodžio 9–31 d. skelbia kalėdinę akciją „Knyga – dovana“ ir kviečia dalintis skaitymo džiaugsmu bei dovanoti knygas vieni kitiems.

Kalėdinis laikotarpis mus priverčia stabtelėti, apsižvalgyti aplinkui ir pasvajoti apie kažką gražaus, nepaprasto ir netikėto. Norime atrasti gerumą savo širdyse ir juo dalintis su kitais. Svajojame ištiesti ranką nepažįstamajam ir viliamės, kad ateis laikas, kai mūsų miesto dangų nušvies ne vien kalėdinės eglutės žaižaravimas, bet ir mūsų širdžių šiluma ir dvasios ramybė.

Biblioteka – vieta, kurioje kalėdinė dvasia turėtų plazdėti visus metus. Čia lankosi įvairių socialinių sluoksnių ir amžiaus klaipėdiečiai, čia beveik viskas suteikiama nemokamai. Ir geriausia, ką mes galime pasiūlyti – knyga.

Visi žinome, kad reikšmingiausia knyga – Biblija – Dievo laiškas žmonėms. Tačiau ir tūkstančiuose kitų knygų yra begalė išminties lobių, gerumo ir pasiaukojimo pavyzdžių. Yra tokių knygų, kurios pakeičia mūsų gyvenimą.

Puoselėdama kalėdinio gerumo dvasią, biblioteka organizuoja Kalėdinę akciją „Knyga-dovana“. Kviečiame atrasti Jus motyvavusią knygą ir padovanoti ją nepažįstamajam.

Ar nenuostabu būtų gauti dovanų knygą nuo nepažįstamojo su prasmingais palinkėjimais, įžvalgomis? Juk mus jaudina ištisus dešimtmečius beribiuose vandenynuose klajojantys buteliai su rašteliais, kurie dažnai pasiekia adresatus.

Akcijoje „Knyga – dovana“ kviečiame dalyvauti žinomus klaipėdiečius, kultūros ir meno žmones, politikus ir visus norinčius.

KAIP DALYVAUTI?

  • išrinkite knygą, kurią norėtumėte padovanoti nepažįstamajam;
  • supakuokite knygą-dovaną, o viduje palikite laišką ar palinkėjimą;
  • atneškite į bet kurį Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padalinį;
  • palikite TEN, kur ją ras ieškantis žmogus.

Paverskime šią akciją kasmetiniu gerumo renginiu, dalinkimės patirtomis emocijomis  socialinėje medijoje, žymėdami #knyga_dovana arba siųsdami el.paštu kaledos@biblioteka.lt.

IEŠKOK KALĖDŲ ČIA…  Daugiau apie akciją www.biblioteka.lt

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams