Skip to content
Lt En
Pradžia
Lt En

Dvišalio bendradarbiavimo hibridinis renginys „Mėlynasis augimas Europoje“

ZOOM platforma

Gegužės 10-11 d. kviečiame į hibridinį renginį Atėnuose „Mėlynasis augimas Europoje“!

Kaip gali būti kuriama pridėtinė vertė jūros ir jūrininkystės sektoriuje nedarant žalos vandenynų, upių ir ežerų ištekliams bei pakrančių regionams? Kokios yra bendradarbiavimo galimybės mėlynojo augimo ir tvarios vandenynų ekonomikos srityje? Kokias finansavimo galimybės suteikia Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansiniai mechanizmai? Tai tik keli iš nedaugelio klausimų, kuriuos aptarti susirinks verslo atstovai, klasterių nariai, ekspertai, mokslininkai, politikai ir kiti suinteresuoti asmenys. Atstovai iš 12 Europos šalių (Bulgarija, Kroatija, Estija, Graikija, Islandija, Latvija, Lietuva, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovakija) pasidalins ekspertinėmis įžvalgomis ir gerąja patirtimi kuriant „žalius“ sprendimus, inovatyvias technologijas ir  atsinaujinančius energijos šaltinius prisidedančius prie mėlynojo augimo skatinimo Europoje. 
 
Virš 200 dalyvių, 2 dienos pranešimų ir diskusijų apimančių tokias temines sesijas kaip ekologiška laivyba, išmanieji uostai, jūros vėjo energija, mėlynoji bio-ekonomika ir dumblių gamyba, Europos žaliasis kursas ir mėlynosios ekonomikos strategija.
 
Renginys  yra hibridinio formato: renginys gyvai Atėnuose, tiesioginė transliacija internetu, nuotoliniai B2B susitikimai.
 
Daugiau informacijos ir registracija į renginį: https://bit.ly/MelynasisAugimasEuropoje
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams