Pradžia
Lt En

EYE KONA tapybos darbų paroda

„Klaipėdos galerijoje“

 2021 m. rugpjūčio 12 d., ketvirtadienį, 17:30 val., Naujojoje Klaipėdos galerijoje Mados ir verslo centre „Herkaus galerija“ (Herkaus Manto g. 22, Klaipėda) atidaroma EYE KONA tapybos paroda

                                                                              

 

Dailininkė Eye Kona (Laura Balsevičiūtė) 1986 m. gimė ir augo Palangoje. Šiuo metu gyvena ir kuria Londone (Didžioji Britanija). 

Eye Kona tapybai būdingos ryškios pulsuojančios spalvos, į jos drobes sugula objektai bei žmonės, prisiminimai ir istorijos. Tapydama menininkė dažniausiai naudoja akrilinius, aliejinius dažus, taip pat jai patinka eksperimentuoti su įvairiomis priemonėmis ir skirtingomis medžiagomis – dažais, nagų laku ar statybinėmis priemonėmis. 

„Kiekvienas darbas gimsta iš skirtingos patirties ar prisiminimų. Man, kaip menininkei, nereikia kančios ar labai aštrių išgyvenimų. Mano darbai yra įkvėpti tiek skaudžių, tiek linksmų prisiminimų, vienodai stimuliuojančių kūrybą“, – sako Eye Kona. 

2005 m.mokėsi Eduardo Balsio menų gimnazijoje, Klaipėdoje, vėliau 2009 m. studijas baigė Vilniaus dailės akademijoje.

 2009 m. menininkė persikėlė gyventi į Londoną, kur teko dirbti įvairiausius darbus, sutikti daugybę įdomių personažų, kurie padeda kūrybos procese bei ieškant įkvėpimo. 

2019 m. Eye Kona pristatė savo darbus „Ad Lib“ galerijoje Fulhame, Londone, taip pat buvo pastebėta žymių kolekcininkų bei gatvės meno kuratorių iš Rytų Londono, su kuriais planuoja ateityje realizuoti naujus projektus.

 

Paroda vyks iki rugsėjo 8 d.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams