Pradžia
Lt En

Folk band „Torban“ debiutinio albumo VESNA (Pavasaris) pristatymas Klaipėdoje

Klaipėdos etnokultūros centras

2018 m. gegužės 10 d. 19.00 val. Klaipėdos etnokultūros centras kviečia į folk band „Torban“ (Ukraina) koncertą, kurio metu grupė pristatys debiutinį albumą VESNA (Pavasaris).

Ukrainiečių folk band „Torban” – 5 jaunatviški, entuziastingi atlikėjai, mėgstantys eksperimentuoti ir kūrybiškai ieškoti naujų tradicinės muzikos skambesių. Muzikantus įkvepia Europos šalių autentiška muzika, kurią „Torban“ drąsiai mėgina sujungti su ukrainiečių tradicinėmis dainomis. Koncerte skambės ukrainiečių ir balkanų šalių dainos, o taip pat išgirsime skirtingų muzikos instrumentų (concertinos, rylos, hutsuliško ir airiško būgnų, tamburino, lumzdelio, dambrelio, darbuko) skambesius bei netikėtas muzikines improvizacijas. 

Nuo paskutinio savo vizito Lietuvoje grupė spėjo tapti Liubline (Lenkijoje) vykstančio tarptautinio festivalio Mikołajki Folkowe laureatais, o šių metų kovo mėnesį išleido savo pirmąjį albumą VESNA (Pavasaris).

Kaip sako patys ‒ grupė „Torban” apdainuoja neįtikėtinas istorijas, kupinas romantikos, dramos, kančios, aistringos meilės, ironijos ir atvirumo.

Kviečiame tuo įsitikinti ir sudalyvauti grupės  „Torban” koncerte.

Renginys nemokamas.

„Torban“ koncertas – tęstinio projekto, „Etnoreidas“ renginys, iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams