Pradžia
Lt En

Gintaras Grajauskas „Pašaliniams draudžiama“

Klaipėdos dramos teatras

Klaipėdos dramos teatras kviečia gegužės 10 d. 18.30 val. pamatyti Gintaro Grajausko 2 dalių spektaklį „Pašaliniams draudžiama“. Trukmė: 2.50 val.

Režisierius Oskaras Koršunovas Scenografė Giedrė Brazytė Kompozitorius Antanas Jasenka Dainų tekstai Gintaras Grajauskas Choreografė Vesta Grabštaitė Vaizdo projekcijų autorė Eglė Eigirdaitė Šviesų dailininkas Vilius Vilutis

Dramaturgas Gintaras Grajauskas apie pjesę „Pašaliniams draudžiama“ sako – „tai tarsi savotiškas kelionių filmas – apie kelionę per gyvenimą ir dar toliau“.

Pjesės, turinčios autobiografinių momentų, pagrindinis herojus – Poetas. Pradžioje visai jaunas, jis keliauja per laiką ir gerai atpažįstamas situacijas, pamažu bręsdamas ir mėgindamas perprasti savo paskirtį pasaulyje. Jis puikiai suvokia visą savo egzistencijos tragikomiškumą, tačiau nelabai ką gali pakeisti – šitame keistokame „road movie“, vadinamame gyvenimu, jis tėra tik vienas iš personažų. Groteskas, farsas, autoironija – trys amžini jo palydovai. Kelionėje Poetas sutinka daugybę žmonių – nuo seno Bitininko, jaunystėje buvusio žinomu poetu, iki beveik metafizinės Valytojos. Kartais galima įtarti, kad tas jaunas poetas sutinka save patį, senatvėje virtusį ramiu išmintingu bitininku. Poetą lydi ir savotiškas antikinis choras – šiurpokos būtybės, save kaskart vis kitaip įvardijančios. Gal tai nebe gyvųjų, o mirusiųjų kelionė- po teritoriją tarp gyvenimo ir mirties?

Daugiau informacijos apie spektaklį ieškokite čia: https://www.facebook.com/klaipedosdramosteatras/

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams